Biura podróży z roku na rok proponują coraz to ciekawsze możliwości nietypowego spędzenia Bożego Narodzenia. Do wyboru jest zwykle kilka opcji. Tradycyjna wigilijna kolacja w tropikalnym klimacie, kiedy to za dnia oddajemy się wakacyjnym atrakcjom, a wieczorem poświęcamy czas na rodzinne biesiadowanie lub całkowita rezygnacja ze świątecznej kolacji na rzecz odpoczynku, zabawy i poznawania nowych potraw, miejsc i tradycji.

Piosenkarka Julia Wieniawa udostępniła zdjęcia z wakacji na Bali

Zupełnie inną propozycją jest spędzenie świąt w górach, czy to za granicą czy w Polsce. Jest wiele ciekawych pomysłów, jednym z nich jest wynajęcie drewnianego domku pośrodku lasu, tak aby całą rodziną spędzić wyjątkowe chwile razem, w niezwykłym miejscu i skorzystać z uroków zimy. W takich miejscach, w ciągu dnia można wybrać się na wędrówki po okolicznych lasach czy pojeździć na nartach, a wieczór spędzić przy kominku z kubkiem grzanego wina, grając w gry planszowe.

Popularne wiadomości teraz

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Kilka prostych zasad, dzięki którym wzmocnisz odporność.

Sposobów na spędzenie świąt Bożego Narodzenia jest wiele, najważniejsze jest jednak, aby ten magiczny czas spędzony był w gronie najbliższych nam osób, nie zapominając o tym, co sprawi im największą radość. Więcej ciekawych tematów znajdziesz na kolezanka.com