Ta poranna modlitwa pomoże ci zacząć dzień z wielką miłością w środku, z dobrym nastrojem, z uśmiechiem i z życzliwością w duszy. Trzeba ją przeczytać wtedy, gdy tylko wstajesz z łóżka.

Marcelina Zawadzka pływa z rekinami. "Przełamanie własnego strachu to niesamowite uczucie"

Poranna modlitwa pomoże ci zaczać dobry dzień

Boże dziękuję Ci za szczęśliwą noc, za to, że znowu obudziłem się do życia. Błogosław mi i pomóż, żeby to był dobry dzień. Proszę Cię, Boże, który jesteś Miłością, bym był podobny do Ciebie. Bym był dobry dzisiaj i zawsze. Bym był dobry zwłaszcza dla wszystkich w domu i w pracy. Strzeż mnie, żebym komuś krzywdy nie zrobił. Daj, żeby życie moje było radością dla mnie i dla wszystkich, z którymi mam kontakt przez cały dzień aż do wieczora.

Najnowsza informacja od Jackowskiego na cały 2020 rok

Popularne wiadomości teraz

Po 40 latach koledzy z klasy znów się spotkali, a ich uczucia odżyły. Tylko Natalia nie wiedziała, jak przekazać tę wiadomość swoim dzieciom

Córka wyszła za mąż i dopiero wtedy przyprowadziła swojego męża do wioski, aby spotkał się z jej matką

Małgorzata Tomaszewska opowiedziała o trudnej sytuacji życiowej. Fani martwią się o ciężarną gwiazdę

Kiedy lekarz powiedział Annie, że został jej miesiąc życia, poprosiła męża, by zabrał ją nad morze

Tak samo czytaj o modlitwy za naszych ukochanych rodziców.  Każda osoba ma jedną rodzinę. Nie wybieramy jej, tak jak nie wybieramy naszych rodziców. Biblia ma wyraźne polecenie: szanować swoich rodziców. Nie szanuj ich, ale czytaj je. Oznacza to, że musimy nie tylko doceniać ich zalety. Jesteśmy zobowiązani do ich przeczytania, nie spekulując, dlaczego należy to zrobić. Kontynuację czytaj tutaj.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com