Wiosna zbliża się do nas wielkimi krokami, niech radość zagości w Waszych sercach. Mimo trudnej sytuacji w Polsce nie traćcie pogody ducha. Dobrego dnia!

Wodnik

To będzie dobry weekend. Mimo, ze nie możesz spotkać się z najbliższymi dostaniesz bardzo ważny telefon. Ktoś ciągle o Tobie myśli. Przyznasz przed samym sobą, ze to dla Ciebie ważna znajomość.

Ryby

Nie zaogniaj konfliktu, który trwa już jakiś czas. Musisz w końcu zrozumieć, ze nie wszystko zawsze będzie tak jak Ty tego chcesz. Zrozum, ze inni maja prawo myśleć inaczej niż Ty. Czas przyznać się do błędu.

Baran

W twoim życiu nareszcie zapanuje spokój i stabilizacja. Nareszcie zaczynasz podejmować mądre decyzje. Nie popsuj tego swoim wrodzonym egoizmem. Myśl o innych, a dobro do Ciebie wróci.

Byk

Ktoś próbuje Ci udowodnić, ze twoje pomysły są mało ważne? Nie pozwól na to. Jesteś kreatywny i musisz zacząć walczyć o swoje. Przed Tobą dobry czas. Uwierz w siebie i zawalcz o własną niezależność.

Popularne wiadomości teraz

Katarzyna Dąbrowska w blond włosach! Aktorka przeszła ogromną metamorfozę

Ewa Farna zachwyca coraz szczuplejszą sylwetką. Wcisnęła się w rozmiar 36

Tym znakom zodiaku towarzyszyć będzie szczęście w 2022 roku

„Spotkałam miłość swojego życia”: jak wygląda i żyje najbardziej włochata dziewczyna na świecie (ZDJĘCIA)

Bliźnięta

Zadbaj o swoje zdrowie. W obecnej sytuacji musisz zwracać większą uwagę na siebie. Masz czas żeby się wyspać i odetchnąć od codziennych obowiązków. To twój czas. Pamiętaj tez o swoich bliskich. Zadbaj o relacje z partnerem

Rak

Chyba musisz zwracać większą uwagę na organizacje swojego dnia. Przez Twoja nieuwagę i chaos jaki wprowadzasz wokół siebie ucieka Ci wiele cennego czasu. Uporządkowanie codziennych spraw spowoduje że będziesz dużo spokojniejsza.

Lew

Zaczynasz wyciągać wnioski ze swoich dotychczasowych doświadczeń. Zaczynasz uczyć się na błędach. Już wiesz że nie warto się wymądrzać. Niektórzy nigdy nie będą chcieli słuchać twoich rad. Uciekaj od toksycznych znajomości. Zadbaj o siebie.

Panna

Twoje samopoczucie ostatnio nie jest najlepsze. Pamiętaj jednak, ze nie warto tracić zdrowia na coś co jest tylko w twojej głowie. Musisz zacząć walczyć ze swoimi słabościami. Twoi bliscy są już zmęczeni twoimi ciągłymi zmianami humorów. Zacznij uśmiechać się do życia.

Waga

Jesteś wartościowym człowiekiem. Nie zapominaj o tym. Przed Tobą dobry czas zarówno w relacjach w związku jak i w rodzinie. Pokaż jak bardzo zależy Ci na bliskich. Troski i zaangażowania nigdy dość.

Skorpion

Twoje nerwy udzielają się wszystkim twoim domownikom. Nie sprzyja to budowaniu wzajemnych relacji. Postaraj się wyciszyć. Uporządkuj swoje życie. Zadbaj też o porządek wokół siebie. To pomoże Ci odnaleźć wewnętrzny spokój.

Strzelec

Musisz nauczyć się przewidywać konsekwencje swoich działań. Kiedy coś robisz pomyśl jaki będzie to miało wpływ na ciebie i twoich bliskich. Zacznij spokojniej podchodzić do życia. Naucz się analizować i planować.

Koziorożec

To twój czas. Przeczytaj książkę, którą odkładasz od miesięcy, zadbaj o swoja formę. Masz czas żeby planować swoje życie. Zacznij od małych szczegółów. Zadzwoń do przyjaciółki, z którą pokłóciłaś się o drobiazg. Warto wyciągnąć rękę do zgody. Każdemu wyjdzie to na dobre.

To pierwszy wiosenny weekend tego roku. Niech będzie udany!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational