Trudno nam samemu obiektywnie ocenić swoje mocne i słabe strony. Jednak jest to bardzo ważne, by zdać sobie sprawę z tego jakie są nasze atuty, a jakie wady.

By wiedzieć czym możemy się pochwalić, a nad czym powinniśmy popracować warto zrobić ten psychotest. Jest on niepozorny, ale bardzo pomocny. Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie.

Co zobaczyłaś obrazku?

Pamiętaj! Liczy się tylko pierwsze wrażenie!

test na mocne i słabe strony
test na mocne i słabe strony

Drzewo

Jesteś osobą, która nade wszystko ceni sobie zdrowy rozsądek, jednak do tej pory nie wiesz, czego chcesz od życia. Jesteś chwiejna emocjonalnie. Twoja podatność na zdanie innych sprawia, że nie liczysz się ze swoim zdaniem. Powinnaś być bardziej asertywna i zdecydowana.

Popularne wiadomości teraz

Po 40 latach koledzy z klasy znów się spotkali, a ich uczucia odżyły. Tylko Natalia nie wiedziała, jak przekazać tę wiadomość swoim dzieciom

Marta urodziła dziewczynkę i chłopca, a kiedy została wypisana, przyniesiono do niej dwie dziewczynki

Moja siostrzenica szantażuje mnie i oskarża mojego syna przed moją teściową. Reakcja teściowej na to wszystko mnie zdumiała

Wszystkie kobiety w ciąży były odwiedzane codziennie, przynoszono im pyszne jedzenie i słodycze, z wyjątkiem Anny

Za to do Twoich zalet należą: opanowanie i racjonalność. Nie popadasz łatwo w panikę. Potrafisz z każdej sytuacji znaleźć rozsądne wyjście. Jesteś także bardzo zorganizowana i kochasz porządek i ład.

Goryl

Kładziesz na siebie za dużo obowiązków. Jesteś pracowita, ale ludzie to wykorzystują. Niestety, twoja naiwność powoduje, że nadgodziny i nadprogramowy wysiłek jest doceniany tylko słowem, a nie wysoką wypłatą. Powinnaś walczyć o swoje.

Oprócz tego, że jesteś pracowita, nie brakuje Ci też oporu. Jak masz coś do zrobienia, wykonasz to nawet jeśli miałabyć wydłużyć dobę. Dokonujesz rzeczy niemożliwych w niewiarygodnie szybkim tempie.

Lew

Twoja ogromna pewność siebie czasem Cię gubi. Jesteś egoistką, dlatego trudno Ci zdobyć przychylność innych osób. Brakuje Ci przyjaciół, bo nikt nie może znieść tego, jak bardzo zapatrzona jesteś w siebie. 

Jesteś także bardzo kreatywna i zaradna. Twoja charyzma i odwaga sprawiają, że zawsze potrafisz zawalczyć o swoje. Realizujesz swoje cele i marzenia nie zważając na przeciwności. 

Ryba

Jesteś tak nieśmiała, że ludzie wokół ciebie czasem zapominają, że w ogóle istniejesz. Uwielbiasz wtapiać się w tłum i nie wychylać się. Masz wiele do powiedzenia, ale obawiasz się walczyć o swoje racje. To dlatego pracodawcy nie widzą Cię kiedy rozdają ważne projekty lub gdy przyznają premię.

Mimo tego, że mało mówisz - masz wiele do powiedzenia, bowiem jesteś bardzo oczytana. Cenisz sobie spokój i harmonię. Masz skłonność do pedantyzmu.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com