Wybierz but, który najchętniej byś założyła. Twój wybór powie Ci, jak prawdopodobnie widzą Cię mężczyźni.

1. Bardzo wysokie szpilki na platformie

Kobieta w takich butach wydaje się samowystarczalna i niedostępna. Większość mężczyzn prawdopodobnie boi się do Ciebie podejść, myśląc sobie "za wysokie progi na moje nogi". Lubisz gdy ludzie tak Cię postrzegają, choć prywatnie jesteś bardzo wrażliwą osobą.

Czego ludzie w Tobie nie lubią? O tym mówi Twój znak zodiaku

Popularne wiadomości teraz

Test psychologiczny: który mężczyzna ci najbardziej się podoba? Dowiedz się, jaką kobietą jesteś

Koniec programu 500 plus. Rząd tłumaczy!

TOP10 nietypowych miejsc na wakacje w Polsce. Jest tam pięknie i spokojnie

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

2. Sandały na obcasach

Dla mężczyzn jesteś wesołą i wyluzowaną kobietą. Zawsze otwarta na komunikację i potrafiąca oświetlić wszystko dookoła swoim pięknym uśmiechem. Twoja kobiecość nie zna granic, a elegancja to główna zasada Twojego stylu.

3. Z otwartym noskiem

W oczach mężczyzn jesteś bardzo odważną i żądną przygód kobietą. Trudno Ci dogodzić, ale nigdy nie jest z Tobą nudno. Pomimo całej swojej pozornej frywolności, masz zasady i się ich trzymasz.

Syn polskiego piłkarza zachwyca niezwykłą urodą. Chłopiec wygląda jak z reklamy

4. Z ostrym noskiem

Kobieta w takich butach w oczach mężczyzn jawi się jako trudna osoba o wysokich wymaganiach. Wiesz dokładnie, czego chcesz od życia i pewnie zmierzasz do swoich celów. Zapewne masz wielu wielbicieli, ale nie każdy jest w stanie zaspokoić Twoje potrzeby.

5. Koturny

Jeśli wybierasz buty, to tylko wygodne. Kobieta preferująca buty na koturnie na pewno nie będzie tolerować dyskomfortu. Mężczyźni to widzą i rozumieją, że walka o Twoje względy może być trudna i zwykły bukiet róż po prostu nie wystarczy. Dla Ciebie liczy się przede wszystkim charakter. 

6. Niski obcas

Sprawiasz wrażenie słodkiej i delikatnej dziewczyny. Mężczyźni wręcz pragną opiekować się takimi kobietami. Dla nich mogą góry przenosić. Umiejętnie wykorzystujesz swoje mocne strony. Mężczyźni muszą bardzo się starać, aby zwrócić na ciebie swoją uwagę.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com