Koziorożec - plotkarstwo

Koziorożce uwielbiają rozmawiać, ale głównie o innych. Z łatwością wychwytują mankamenty swoich sąsiadów czy rodziny i opowiadają o tym na prawo i lewo. Lepiej nie powierzać im sekretów.

Wodnik - niepohamowany język

Wodniki cechują się ogromną szczerością, ale czasem aż za dużą. Nawet kiedy chcą, nie potrafią się ugryźć w język. Mówią to co myślą i niestety przez to ludzie często się na nich obrażają i nie ufają im.

Ryby - łatwowierność

Ryby mają czyste serce, które chciałoby zbawić świat. Ich wiara w ludzi jest jednak tak duża, że uwierzą we wszystko, co ktoś im powie. Często przez to wpadają w pułapki finansowe, a wtedy ich bliscy burzą się.

Znaki zodiaku, które lubią dominować. To do nich zawsze należy ostatnie słowo

Baran - niedojrzałość

Barany są trochę wiecznymi dziećmi, którzy jak ognia boją się dorosłych spraw i bycia poważnym. Z tego powodu czasem trudno z taką osobą porozmawiać na ważne i trudne tematy.

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Trzy znaki zodiaku zakręcą kołem fortuny do końca października

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

Byk - lenistwo

Byki mają głowę pełną pomysłów tego, jak chciałyby, by wyglądało ich życie. Niestety, przez ich lenistwo sprawy kończą się tylko na słowach, nie czynach. 

Bliźnięta - skąpstwo

Bliźnięta to tak zwani dusigrosze, którym zawsze brakuje pieniędzy, a ich wieczne oszczędzanie przyprawia czasem o mdłości. Co więcej, czują oni potrzebę rolizczania się ze wszystkiego ze wszystkimi.

Rak - obrażalstwo

Raki to dumne stworzenia, które znają swoją wartość. Jednak nigdy nie widzą w sobie winy. Zamiast łagodzić, podburzają konflikty i bardzo łatwo można je urazić, aż za łatwo. Obrażanie się o błahostki bywa irytujące.

Lew - pycha

Lwy lubią skupiać na sobie uwagę, ale czasem przesadzają w tym kierunku. To faktycznie zdolne bestie, ale ile można słuchać o czyjejś wspaniałości? 

Fotograf porównał zdjęcia właścicieli i ich psów. Podobieństwo jest uderzające

Panna - krytyczność

Panna często zanim usłyszy na coś plan - już go krytykuje. Widzi tylko we wszystkim i wszystkich wady i mankamenty. To nie jest obiektywna opinia, a zbyt pesymistyczne myślenie, których wszystkich wprawia w zły humor.

Waga - niezdecydowanie

Wagi lubią bujać w obłokach i myśleć o "niebieskich migdałach". Gdy mają podjąć decyzję - myślą nad nią godzinami, biorąc pod uwagę wszystkie za i przeciw. Może to mądre, ale dlaczego to musi tyle trwać?

Skorpion - rozrzutność

Skorpiony jak już zaczną wydawać pieniądze, to trudno jest im się opamiętać. Nie przejdą oni obojętnie obok świetnej promocji, o nie! Dodatkowo wydają na swoje przyjemności więcej, niż ich na to stać.

Strzelec - manipulanctwo

Strzelce wiedzą czego chcą od życia i tak nim kierują, by ich cel został osiągnięty. Niestety, robią to czasem w imię zasady "po trupach do celu" przez co ich bliscy czują się często wykorzystani.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com