Bliźnięta

Bliźnięta zajęły pierwsze miejsce w „rankingu szczęścia”. Trudno konkurować z ich zapałem do życia. Są beztroskie i towarzyskie, mają wewnętrzną wolność i kochają życie. Bliźnięta są również hedonistami i dlatego nigdy nie odmówią sobie przyjemności.

Słodkie pomidory w puszkach. Przepis od ukochanej teściowej

Lew

„Lew” i „sukces” to synonimy. Są pewni siebie, samowystarczalni i szlachetni, mają szerokie poglądy, dlatego zawsze wokół nich jest wielu ludzi, którzy czynią ich życie o rząd wielkości lepszym. Lwy uwielbiają też pochlebstwa, których nie brakuje w ich życiu.

TOP10 imion żeńskich, które pociągają mężczyzn. Działają na nich jak magnes

Popularne wiadomości teraz

„Przyjaciele w końcu postanowili się pobrać. Organizowali wesele tylko dla bliskich, a potem córka zapytała ich, dlaczego biorą ślub dopiero teraz"

„Co ty sobie myślałeś, spójrz na nią i na siebie, ona nie może się z tobą równać: jest już za późno, mamo, ona już jest w ciąży”

„Joanna została wyrzucona z domu przez swoją teściową, ponieważ myślała, że jej synowa nie urodziła chłopca od swojego syna: to był kompletny nonsens”

Po wejściu do nowego domu kobieta poszła do kuchni i włączyła czajnik. Nagle usłyszała czyjś głos: „Katarzyna, jesteś tam"

Wodnik

Wodnik to jeden z najbardziej beztroskich znaków. Zawsze mają wielu przyjaciół, którzy są zawsze z nim i mogą ich wspierać lub być dla nich szczęśliwym. Są również bardzo towarzyskie i dlatego wiedzą, jak karmić się energią ludzi wokół nich.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com