Przed tobą zdjęcia z parami butów. Musisz wybrać ten, który najbardziej Ci się podoba lub ten, z które najchętniej byś kupiła. Zaufaj swoim preferencjom intuicji, wybierając tylko jeden model. Nie ufaj logice ani trendom w modzie.

Wybierz jedną parę butów:

Jeśli wybrałaś ...

But nr 1

Cechuje Cię ogromna siła woli. Jesteś osobą przyzwyczajoną do podejmowania szybkich decyzji. Można też powiedzieć, że masz ducha przedsiębiorczości. Jeśli rozwiniesz ten dar, staniesz się wielkim przedsiębiorcą. W swojej rodzinie lubisz mieć wszystko pod kontrolą.

But nr 2

Twój wybór charakteryzuje Cię jako osobę o dobrych umiejętnościach organizacyjnych. Jesteś przyzwyczajony do robienia interesów. Jeśli coś założysz, na pewno wykonasz to na czas. Wobec innych sprawiasz wrażenie osoby o solidnych zasadach życiowych.

But nr 3

Podobała ci się ta para butów? To pokazuje, że jesteś odpowiedzialną i uczciwą osobą. Możesz wykonywać kilka zadań jednocześnie, nie tracąc na jakości wyniku. Ponadto Twój wybór sugeruje, że potraktuje każdą firmę z kreatywnością i inwencją.

But nr 4

Podobał Ci się numer 4? Jesteś kochającą osobą, która dba o dobre samopoczucie swoich przyjaciół i rodziny. Jeśli ktoś ma problem, od razu przyjdziesz na ratunek. Znajomi wiedzą o tej twojej funkcji i naprawdę cię za nią doceniają. Jesteś bardzo czuły i czuły, jednak w razie potrzeby jesteś gotów wykazać się dużą siłą woli.
 
Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com