Byk 

Byk będzie po prostu szczęśliwy, ponieważ będzie miał niezwykle produktywny okres w swojej karierze. Otrzymają nagrodę pieniężną. Ale astrologowie ostrzegają: konflikty w zespole są możliwe.

Przepis na zapiekankę chlebową. Genialny przepis na super szybki obiad

Bliźnięta

Bliźniacy dobrze zarobią na podpisanych kontraktach i rozpoczętych projektach. Ale uważaj, aby nie angażować się w kontakt z kolegami.

Popularne wiadomości teraz

Anna Klara Teodora świętuje 2. urodziny. Joanna Kurska przygotowała w tym dniu dla swojej córki wiele niespodzianek

Nowe wieści o stanie zdrowia żony Dawida Kubackiego. W jakim stanie jest Marta Kubacka

Płyną sensacyjne wieści o stanie Marty Kubackiej. Sąsiedzi opowiadają o nowych szczegółach choroby żony sportowca

Adam Małysz zdradza, gdzie Marty Kubackiej udało się uratować życie. Cała prawda wyszła na jaw

Ujawniono powód rozwodu Doroty Szelągowskiej. Projektantka wnętrz nie jest bez winy

Wodnik

Pełna swoboda działania w nowym projekcie przyniesie niewyobrażalną przyjemność kreatywnemu Aquariusowi. Astrologowie ostrzegają: miej emocje na wodzy.

Top 3 faktów, których nie wiesz o kasztanach. Jesień to piękna pora roku. Latające w słońcu babie lato, kwitnące wrzosy i spadające liście, to tylko kilka niezwykłych darów jesieni. Z pewnością do symboli, które kojarzą nam się z tą złotą porą roku są kasztany. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że kasztany mają wiele ukrytych właściwości. Oto kilka z nich! O tym szczegółowo możesz przeczytać tutaj

Ujawniono jedną z największych tajemnic rodziny Lewandowskich. W życiu Lewandowskich szczęśliwe chwile mnożą się i mnożą. Firma Ani Lewandowskiej wciąż świetnie prosperuje, Robert jest po najlepszym sezonie piłkarskim w swojej karierze, a na dodatek w tym roku przyszła na świat ich druga córeczka. Co więcej, w tym roku też powiększyła się rodzina siostry Roberta Lewandowskiego, a mama Ani - właśnie została reżyserką. Jak widać, rok 2020 dla kogoś jednak okazał się być łaskawy.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com