Byk 

Byk będzie po prostu szczęśliwy, ponieważ będzie miał niezwykle produktywny okres w swojej karierze. Otrzymają nagrodę pieniężną. Ale astrologowie ostrzegają: konflikty w zespole są możliwe.

Przepis na zapiekankę chlebową. Genialny przepis na super szybki obiad

Bliźnięta

Bliźniacy dobrze zarobią na podpisanych kontraktach i rozpoczętych projektach. Ale uważaj, aby nie angażować się w kontakt z kolegami.

Popularne wiadomości teraz

„Myślałam, że matka będzie szczęśliwa, mając takich współlokatorów, ale ona tylko spojrzała na mnie, dając mi do zrozumienia, że plan był porażką”

„Jesteś nikim w tym mieszkaniu, więc musisz płacić nam czynsz: powiedzieli mi rodzice"

„Po co mi jednopokojowe mieszkanie, skoro mam własną rodzinę i dzieci”

Matka Donalda była przekonana, że jej syn nie wychowuje własnego dziecka. W zeszłym tygodniu przyszła do niego zapłakana i pokazała mu kopertę

Ujawniono powód rozwodu Doroty Szelągowskiej. Projektantka wnętrz nie jest bez winy

Wodnik

Pełna swoboda działania w nowym projekcie przyniesie niewyobrażalną przyjemność kreatywnemu Aquariusowi. Astrologowie ostrzegają: miej emocje na wodzy.

Top 3 faktów, których nie wiesz o kasztanach. Jesień to piękna pora roku. Latające w słońcu babie lato, kwitnące wrzosy i spadające liście, to tylko kilka niezwykłych darów jesieni. Z pewnością do symboli, które kojarzą nam się z tą złotą porą roku są kasztany. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że kasztany mają wiele ukrytych właściwości. Oto kilka z nich! O tym szczegółowo możesz przeczytać tutaj

Ujawniono jedną z największych tajemnic rodziny Lewandowskich. W życiu Lewandowskich szczęśliwe chwile mnożą się i mnożą. Firma Ani Lewandowskiej wciąż świetnie prosperuje, Robert jest po najlepszym sezonie piłkarskim w swojej karierze, a na dodatek w tym roku przyszła na świat ich druga córeczka. Co więcej, w tym roku też powiększyła się rodzina siostry Roberta Lewandowskiego, a mama Ani - właśnie została reżyserką. Jak widać, rok 2020 dla kogoś jednak okazał się być łaskawy.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com