Kariera Doroty Szelągowskiej w ostatnich latach za sprawą programów o metamorfozach mieszkań Polaków nabrała rozpędu. Córka Katarzyny Grocholi stała się jedną z najbardziej uwielbianych przez widzów osobością telewizyjną.

Życie prywatne Doroty też wydawało się wreszcie poukładane. Po dwóch nieudanych małżeństwach z Pawłem Hartliebem i Adamem Sztabą, dekoratorka wnętrz w końcu miała trafić na mężczyznę jej zycia. To właśnie podczas nagrań do programów wnętrzarskich Dorota wpadła po uszy. Para wzięła więc ślub, a wkrótce też pojawiło się na świecie ich wspólne dziecko - córeczka Wanda. Poza nią Dorota ma także dorosłego już syna Antoniego z pierwszego małżeństwa.

Wydawało się, że Dorota jest szczęśliwą mężatką, i że los wreszcie się do niej uśmiechnął. Niestety, najnowsze doniesienia medialne mówią jednak, że trzecie małżeństwo Doroty Szelągowskiej już wkrótce także się rozpadnie. Jak donosi Super Express, dekoratorka wnętrz już złożyła papiery rozwodowe.

Małgorzata Ostrowska jest chora. Teraz codziennie walczy z bólem

Kolejny rozwód Doroty Szelągowskiej. Jaka jest przyczyna odejścia?

Magazyn Na żywo dotarł nawet do przyczyny rozowdu. Ponoć mąż Doroty był zniesmaczony tym, ile jego żona opowiedziała o nim w wywiadzie z Magdą Mołek. Mężczyzna bowiem bardzo dba o swoją prywatność i słowa wypowiedziane przez Dorotę miały go zranić.

Popularne wiadomości teraz

"Kiedy mój mąż nie chciał naprawiać kranu ani wykonywać prac domowych, przestałam dla niego gotować"

"Gdy tylko pensja mojego męża wzrosła, wszystkie obowiązki w domu spadły na moje barki: teraz zachowuje się jak dyrektor"

"Przestałam dawać pieniądze mojej matce i siostrze i natychmiast przestałam być mile widzianym gościem w ich domu"

"Moja synowa domaga się kredytu hipotecznego, mimo że mieszkamy we własnym mieszkaniu. Mówi, że myśli o mężu, ale ja jej nie wierzę"

Za cholerę nikt z nas nie przygotowuje się do tej roli macochy albo ojczyma. Myślę, że jeżeli ja będę miała szansę, na bycie macochą, to będę najlepszą macochą na świecie. - powiedziała Dorota w wywiadzie.

Gwiazda zdradziła tym samym, że jej mąż ma dzieci, a to miało nie spodobać się jej partnerowi, który nie chciał, by ta informacja ujrzała światło dzienne.

Myślicie, że taki powód mógł być faktycznie przyczyną aż tak poważnej decyzji tych dwojga?

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com