W życiu Lewandowskich szczęśliwe chwile mnożą się i mnożą. Firma Ani Lewandowskiej wciąż świetnie prosperuje, Robert jest po najlepszym sezonie piłkarskim w swojej karierze, a na dodatek w tym roku przyszła na świat ich druga córeczka. 

Co więcej, w tym roku też powiększyła się rodzina siostry Roberta Lewandowskiego, a mama Ani - właśnie została reżyserką. Jak widać, rok 2020 dla kogoś jednak okazał się być łaskawy.

View this post on Instagram

🇵🇱🇬🇧 Wrócił 🏆🥇 Mój mąż najlepszym piłkarzem w Europie (i na świecie 😉🙃) __________ Dziś ważny dzień dla Roberta, całej naszej rodziny, przyjaciół i najbliższych❤️ Historia ta nie napisała się sama. Roberta ostatnie lata to ciągły rozwój, to lata wielu wyrzeczeń, wytrwałej pracy nad sobą, przekraczanie własnych barier. 16 x Król strzelców 9 x Piłkarz roku 1 x Zwycięzca Ligii Mistrzów  8 x Mistrz Niemiec 4 x Zdobywca Pucharu Niemiec 1 x Zdobywca Pucharu Polski 1 x Mistrz Polski 1 x Zdobywca Superpucharu UEFA  4 x Zdobywca Superpucharu Niemiec Nie mogę być dziś bardziej dumna. Kocham. Wspieram. ❤️❤️❤️ _______________ 🥇🏆Today is an important day for Robert, our family, our friends and our relatives. The story didn’t write itself. 16 x Top Scorer 9 x Footballer of the Year 1 x Champions League Winner 8 x German Champion 4 x German Cup winner 1 x Polish Cup winner 1 x Polish Champion 1 x UEFA Super Cup winner 4 x German Super Cup winner I couldn’t be more proud today. I love. I support. ❤️❤️ #proud #robertlewandowski #love #annalewandowska

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚 𝐋𝐞𝐰𝐚𝐧𝐝𝐨𝐰𝐬𝐤𝐚 (@annalewandowskahpba) on

Popularne wiadomości teraz

"Całe życie zdmuchiwałam z ciebie kurz, a ty poszedłeś do swojej kochanki: to twoja wina"

"Skąd masz takie drogie ubrania, mój kochanek mi je dał": krzyknął mężczyzna, gdy znalazł ubrania, które ukrywała jego żona

"Jeśli chcecie żyć szczęśliwie, nigdy nie dawajcie swoim mężczyznom drugiej szansy. Po rozwodzie nauczyłam się tej lekcji na zawsze"

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

Małgorzata Ostrowska jest chora. Teraz codziennie walczy z bólem

Debiut reżyserski Marii Stachurskiej

Mama jednej z najpopularniejszej trenerki fitness w Polsce nakręciła film Położna, który opowiada o życiu Stanisławy Leszczyńskiej. Bohaterka filmu była położną z Auschwitz, a zarazem odzaczała się niebywałą odwagą. Była prawdziwą bohaterką.

Niemiecki zbrodniarz doktor Mengele kazał jej rzucać noworodki na pożarcie szczurom. Sprzeciwiała się rozkazom okrutnego esesmana. Odebrała w obozie Auschwitz trzy tysiące porodów. Wszystkie dzieci urodziły się zdrowe, a kobiety nazywały ją mateczką. - podaje Fakt.

Maria Stachurska

Stanisława Leszczyńska była cioteczną prababką Ani Lewandowskiej. I choć bohaterka wojenna nie wspominała za wiele tamtych okrutnych czasów, a siebie nigdy nie nazwała bohaterką, my sądzimy, że taką osobę powinniśmy jak najbardziej chwalić, wspominać ją i dawać jako przykład młodym pokoleniom.

Jakie imiona noszą najmądrzejsi ludzie? Oto TOP10 imion geniuszów

Oby Ania Lewandowska wykorzystała swoją popularność i zachęciła swoje fanki do zaznajomienia się z historią swojej prababki.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych wpisów znajdziesz na kolezanka.com