Brytyjski astrolog i pisarka Jessica Adams, w zaciekłym losie, opuściła swój dom w Londynie i przeniosła się na wyspy Tasmanii, ponieważ zaczęła się pandemia koronawirusa. Kobieta wiedziała o tym, co musi się stać. Więc przeprowadziła się do innego miejsca. Rok wcześniej Jessica opublikowała swoją prognozę, że nieznany wirus zniszczy świat, a także wyznaczyła kluczową datę - 10 stycznia 2020 r. - Tego dnia w Wuhan zmarła pierwsza potwierdzona ofiara COVID-19.

Anna Mucha w trudnej sytuacji finansowej. Dostała wielką porażkę

Foto jessicadams. com

Teraz astrolog odpowiada na główne pytanie ludzkości, a właśnie kiedy skończy się pandemia? Jak informuje DailyMail, Jessica całkowicie opisała to, co teraz dzieje się w świecie i jak będzie w najbliższej przyszłości?

Rok 2020 był jak "Krzyk" Edvarda Muncha. To było tak ekstremalne, że nie wiedziałem, czy warto o tym mówić, ale to moja praca, tym się zajmuję. Chciałem ostrzec ludzi - o ich emeryturach, oszczędnościach, o konieczności oszczędzania i przygotowaniu się na to, że świat wywróci się do góry nogami.

Popularne wiadomości teraz

Marcin Hakiel przekracza granice. Zdradza intymne szczegóły małżeństwa z Cichopek. Czego żałuje

Emocjonalne pożegnanie. Justyna Kowalczyk z łzami w oczach żegna Kacpra Tekiegłego na cmentarzu

Michał Wiśniewski stracił dom. Wokalista wydał głośne oświadczenie. "Jest miejsce na rozwód"

Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Miodowych lat". Tadeusz Wieczorek był legendą filmową

Aneta Zając pokazała swojego partnera. Miłe zdjęcie z synami zachwyciło prawie każdego

Astrolog powiedział, że dalej jest przyjaźń i bezpieczeństwo:

Wielka Brytania podzieli się na cztery zupełnie różne kraje, a Włochy najprawdopodobniej wyjdą z UE w przyszłym roku. Ale wszystko to wydarzy się dopiero po okresie wakacyjnym. To będą Święta Bożego Narodzenia i będą to fantastyczne Święta. Sytuacja zaczyna się zmieniać na około trzy dni przed Wigilią - widzimy cykle, których nie widziano od dziesięcioleci - dotyczą przyjaźni i globalnego bezpieczeństwa. Wreszcie się spotkamy!

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com