Baran

W końcu wyjdziesz ze swojej strefy komfortu. Zamiast oglądać seriale,  pójdziesz  do kina, albo do księgarni po nową książkę. To dobrze, by rozwijać swój umysł!

Byk

Niestety, gwiazdy przewidują, że będziesz niezłym łasuchem w ten weekend! Dobrze, raz na jakiś czas można się trochę poobierać, ale pamiętaj, że może na tym ucierpieć Twoja figura. Może zamiast zjeść kolejną czekoladę wyjdź na spacer lub rower? Od razu poczujesz się lepiej!

Bliźnięta

Czas zrobić coś szalonego. Zaprosisz długo niewidzianych znajomych albo wyjdziesz z chłopakiem na miasto. Nie możesz w końcu wciąż siedzieć w domu, bo zaniedbasz swoich bliskich.

Rak

Nie znosisz okrucieństwa i niesprawiedliwości. Podpiszesz więc kilka petycji, wpłacisz trochę kasy na organizacje niosące pomoc i od razu poczujesz się lepiej. Masz bardzo dobre serce!

Lew

Ostatnio dużo narzekasz, prawda? Nie otaczają Cię sami wrogowie i intryganci. Spotkasz znajomych, których dawno nie widziałeś i przypomnisz sobie, jak fajnych ludzi masz wokół siebie.

Popularne wiadomości teraz

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Panna

Niektórzy odbierają Cię jako nudziarza, ale teraz Gwiazdy pomogą Ci to zmienić. Świetnie poczujesz się w towarzystwie i wreszcie będziesz wyluzowana.

Waga

Bliscy będą w ten weekend bardzo potrzebować Twojej pomocy! Pomagaj, bo tak trzeba, a nie po to, by usłyszeć „dziękuję”. Pamiętaj, dobro wraca.

Skorpion

Twoje życie zacznie się toczyć w przyspieszonym tempie. Ostatnio wiele narzekałaś na monotonność, więc Mars Ci to wynagrodzi. Nie będziesz mogła się odpędzić od.. obowiązków.

Strzelec

Staniesz przed wyborem. Albo nadal będziesz chodzić do pracy, której nie cierpisz, albo zaryzykujesz i pójdziesz po nowe. Gwiazdy Ci sprzyjają, więc może warto powalczyć o lepsze jutro?  

Koziorożec

Wszyscy się na Ciebie patrzą? Pewni pomyślisz, że jesteś brudna, albo zrobiłaś inną gafę, której nie zauważyłaś. A jest zupełnie odwrotnie – to po prostu Twój urok, o który zadbał Wenus. Spodziewaj się więc tłumu adoratorów i nie wstydź się przyjmować komplementów .

Wodnik

Zajmiesz się swoim hobby i jak zwykle w takich wypadkach zapomnisz o całym świecie. Oderwij się choć na chwilę i zadzwoń do rodziny. Jesteś ważna, ale Twoje relacje z bliskimi – także.

Ryby

Sam najlepiej wiesz, co szykują dla Ciebie gwiazdy. Zawdzięczasz to intuicji Neptuna. Kieruj się nią na każdym kroku, a nie popełnisz błędu. Możesz sobie zaufać w ten weekend jak mało kiedy.