Nowy Rok to naprawdę wspaniały czas, kiedy wiele ludzi zaczyna wierzyć w cuda, marzyc, wróżyć i odprawiać rytuały, które mogą przynieść im szczęście, dobre samopoczucie, dobrobyt oraz miłość w nadchodzącym roku.

Jakie rytuały należy odprawić, aby w nadchodzącym roku spełniły się wszystkie wasze marzenia?

Rytuał miłości i dobrobytu:

Rytuał ten należy wykonać przed nowym rokiem, wieczorem z piątku na sobotę, niezależnie od tego, czy nowy rok przypada na ten dzień, czy też nie.

Co będzie potrzebne:

Zapal świeczkę, weź flamaster i wyobraź sobie, że to twoja magiczna różdżka. Zapisz trzy swoje marzenia na kartce papieru, oni powinny być związane z miłością, dobrym samopoczuciem oraz zdrowiem. Te marzenia powinny dotyczyć tylko ciebie, a nie bliskich ludzi. Pod każdym wpisem napisz słowo „dziękuję” i zachowaj kartkę tak, aby ona nie przyciągała twojego wzroku.

Rytuał miłości:

Zazwyczaj ten rytuał jest wykonywany w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia wśród tłumu ludzi, np. na Starówce, lecz w czasach pandemii warto jednak zrobić wyjątek i unikać tłumów.

Co będzie potrzebne:

  • jaskrawoczerwona kartka papieru

  • dziurkacz

  • długopis lub pisak

    Photo by Lauren Rader on Unsplash

Weź kartkę i długopis i szczegółowo opisz wygląd oraz cechy charakteru mężczyzny twoich marzeń. Użyj dziurkacza, aby zamienić ten kawałek papieru w konfetti. Podejdź do głównej choinki miasta i w momencie, gdy zegar wybije północ, zacznij rzucać konfetti w pobliże choinki, myśląc o swoich marzeniach.

Ozdoby choinkowe

Dobrobyt finansowy można przyciągnąć za pomocą pewnych przedmiotów, które koniecznie muszą się znaleźć na twojej choince.

Co będzie potrzebne:

Aby przyciągnąć pieniądze, zawieś banknoty jako ozdoby choinkowe, najlepiej dolary. Niech wiszą tam, aż do momentu, gdy postanowisz rozebrać choinkę.

Zapalając lampki świąteczne, powiedz: „Światełka się zapalają – życzenia się spełniają!” i szczęście na pewno nie ominie twój dom.