Niektóre znaki zodiaku czekają prawdziwe niespodzianki.

Molfar to huculski mag i uzdrowiciel – unikatowa postać, której nie ma w żadnym innym kraju. Zapoznajcie się z żartobliwym horoskopem na 2021 rok od Molfara, aby dowidzieć się, co czeka na was w tym roku.

RYBY

To jest najbardziej tolerancyjny znak zodiaku, który z pewnością wysłucha każdego, lecz pozostanie przy swojej opinii. Ponadto przedstawicieli tego znaku wyróżnia ich pragnienie bycia wszędzie na raz. Ryby nie po prostu potrafią siedzieć w jednym miejscu przez długi czas: oni zawsze zapływają gdzieś daleko i często pędzą zupełnie w innym kierunku, niż inni. Bawół nie zawsze będzie miał możliwość im pomoc, dlatego w 2021 roku Ryby powinny nauczyć się ufać swojej intuicji i nie wyciągać pochopnych wniosków.

Bawół uwielbia pracowitych osób, a Ryby potrafią dobrze pracować, dlatego będą mieli wiele ciekawych propozycji w tym roku. Natomiast ważne jest, aby Ryby nie pozwolili nikomu siebie oszukać. Nie wszystko, co się świeci i przyciąga nasz wzrok, tak naprawdę jest aż takie smaczne. Doświadczone Ryby wiedzą o tym, natomiast niedoświadczonym osobom w niektórych przypadkach lepiej nie kusić losu. Ponadto w wodzie zawsze znajdują się różne zwierzęta i ważne jest, aby Ryby przestrzegały zasady: „Nie hamować”.

Aby nie połknąć przynętę, a Ryby zawsze mają z tym „szczęście”, należy słuchać tylko siebie i zrozumieć, ze nie da się ogarnąć wszystkiego na raz. Czasami lepiej jest uspokoić się i zatrzymać się, niż trafić na czyjąś patelnie.

Popularne wiadomości teraz

Emocjonalne pożegnanie. Justyna Kowalczyk z łzami w oczach żegna Kacpra Tekiegłego na cmentarzu

Polska ikona filmowa gwiazda "Czterech pancernych i psa" nie żyje. Wygląd miejsca spoczynku zaskoczy każdego

Katarzyna Dowbor apeluje do syna. "Nie wolno ci tego synu zrobić. Zabraniam"

Psycholog wyjawił skrywaną prawdę o związku Hakiela i Kurzajewskiego. Nie pozostawiła złudzeń

W sprawach miłosnych Ryby będą mieli w tym roku więcej szczęścia niż kiedykolwiek. Nie wiadomo, czy Bawół jest taki rozkochany, czy po prostu sytuacja demograficzna jest aż tak zła. Ryby będą kąpać się w miłości niczym w oceanie. Lepiej jednak nie wspominać o swoich przeszłych związkach i na pewno nie warto omawiać ich ze swoim partnerem. Dawna miłość powinna zostać przeszłością.

W tym roku Ryby będą miały szanse nawiązać kontakty z dość wpływowymi osobami, dlatego każda nowa znajomość warto traktować niczym prawdziwy skarb! Jednocześnie z tym przedstawiciele tego znaku zodiaku bardzo szybko ulegają wpływowi innych, więc w 2021 roku Bawół będzie musiał co jakiś czas wyciągać ich z tych „sieci”.

Poza miłosnymi sprawami i pracą, której będzie naprawdę dużo, w 2021 roku Ryby ponownie zaczną uczyć się czegoś nowego. Oczywiście chcieliby pływać gdzieś w krajach zamorskich, ale na razie są pewne ograniczenia, co zrobić. Przecież obecnie można uczyć się nawet w domu. Ponadto ta nauka będzie bezpłatna oraz stworzy duże perspektywy, aby w przyszłości szkolić zagranicznych kolegów. Niech to inni potem uczą się u Ryb!

Żartobliwy horoskop 2021
Żartobliwy horoskop 2021
Photo by Yeshi Kangrang on Unsplash

RAK

Jeśli Rak nie ma żadnych problemów, on je wymyśli. Co więcej, przedstawiciel tego znaku zodiaku będzie wydawać się całkiem pozytywnym i zadowolonym z życia, ale wystarczy po prostu usiąść, porozmawiać z nim o życiu i dopiero wtedy zrozumiesz, o co chodzi. Dlatego Bawół woli nie siadać obok niego, ale kierować jego losem na odległość. Co więcej, stara się w każdy możliwy sposób pokazać cos dobrego, ale Rak jest strasznie podejrzliwy i nie zawsze mu ufa.

W 2021 roku Rak z przyzwyczajenia postanawia kierować się hasłem „Świat znów chce mnie oszukać”. Natomiast, jak wszyscy wiemy, myśli to materia. Dlatego Bawół stanowczo chce zmienić linię życia Raka. I choć on ciągle będzie się cofał, to pod koniec roku wreszcie przyzwyczai się do miłych niespodzianek i nie będzie podejrzewać wszystkich o zdradę lub inne świństwo.

Rak ma twardą skorupę, ale wrażliwe serce, więc będzie bardzo ostrożny, jeżeli chodzi o nowe znajomości w 2021 roku. Jednak Bawół nie będzie go wrabiać i spróbuje wybrać dobrych ludzi, którzy sprawią, że codzienne życie Raka będzie znacznie ciekawsze. Natomiast mu nie koniecznie trzeba opowiadać swoim nowym znajomym o wszystkich perypetiach losu i zaświatach, ponieważ to może odstraszyć nawet najwytrwalszych osób. Lepiej zostawić te pogadanki Jednorożcom. Oni uwielbiają horrory i uwielbiają żartować z historii, których pełne jest życie Raka.

Jeżeli chodzi o finanse, to jeśli Rak chce żyć bogato i szczęśliwie, warto wyrzec się nawyku niedawania innym uczciwie zarobionych przez nich pieniędzy. W przeciwnym razie bumerang wróci i wszystko, co Rak zdobył, można będzie stracić w jeden moment. Rak wie, o co chodzi, ponieważ nie raz wpadał w te sieci.

Rak musi przestać ciągle widzieć we wszystkim jakieś znaki i nauczki. Ten znak jest skłonny analizować nawet zwykłą kolejkę po chleb. Natomiast czasami kolejka to tylko kolejka.

Podsumowując, ten rok będzie całkiem dobry dla Raka. On nie potrzebuje ani nowej talii kart Tarota, ani żadnych wróżek lub amuletów – on ma już całą walizkę tego dobra. Bawół będzie próbował zapewnić mu dużo szczęścia, miłości i różnych miłych niespodzianek. Rak musi po prostu przestać dostrzegać tylko złe rzeczy. Chyba to jest takie trudne? Dajcie spokój! Przecież to jest bułka z masłem!

SKORPION

Skorpion zawsze planuje wszystko krok po kroku. Dlatego on jest gotowy na jakiekolwiek niespodzianki w 2021 roku. Natomiast w tym roku nie będzie potrzeby kogokolwiek żądlić, chyba ze w celach leczniczych.

Żartobliwy horoskop 2021
Żartobliwy horoskop 2021
Photo by Brooke Cagle on Unsplash

Podczas gdy inni będą rozglądać się za znakami kolejnej apokalipsy, Skorpion znajdzie okazję, by cos wymyślić, zarobić pieniądze i wypromować siebie. Działa w myśl zasady: "Wszystko, co mnie nie zabije, powinno przynosić pieniądze. A tego, kto zechce mnie zabić, użądlę jako pierwszy".

Niesamowicie pragmatyczny Skorpion potrafi znaleźć zasoby, aby osiągnąć tegoroczne cele. Nawet jeśli Ziemia przestanie się kręcić, Skorpion ma już wszystkie niezbędne dokumenty, aby żyć w nowej rzeczywistości, oraz nasiona i sadzonki, które pomogą mu przetrwać nawet na innej planecie. Jedyną słabością Skorpiona jest to, że czasami on nieumyślnie sam siebie truje. W takim przypadku warto zmniejszyć dawkę lub wymieszać z winem. Skorpion zawsze wybiera tylko to, co jest najlepsze, w tym alkohol, dlatego on na pewno nie zaszkodzi sobie.

Skoro Skorpion na wszelki wypadek zawsze ma nie tylko plan A, ale także plan B, w roku Bawołu plan C też nie zaszkodzi. Natomiast to nie wiąże się z żadnymi kłopotami. Wręcz przeciwnie, Skorpion będzie wszędzie mile widziany, dlatego warto wcześniej zadbać o tak zwany work-life balance. Jeśli chodzi o odpoczynek, to u niego w końcu będzie czas na latanie, podróżowanie i pływanie.

Skorpion starannie dba o swój wygląd, ale stan jego zdrowia zależy nie od drogich zabiegów kosmetycznych, o których on wie dosłownie wszystko, lecz od trybu jego życia i aktywności fizycznej.

Jeśli chodzi o finanse, to czy kiedykolwiek widzieliście Skorpiona bez pieniędzy? Oni, podobnie jak cenna unikalna trucizna, są zawsze przy nim. Najważniejsze jest, aby trzymać się sprawdzonego od dawna stanowiska: nie pożyczaj pieniądze i nie spiesz się z inwestowaniem: oni sami przyjdą do ciebie i dadzą ci wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli chodzi o nowe kontakty, Skorpion już po pierwszym spotkaniu z nowa osoba wie, jak będą się rozwijać ich relacje i czy on potrzebuje tej osoby. Dlatego obok niego będą ci, którzy są ważni i cenni dla niego. Jeśli nie jesteś wśród przyjaciół Skorpiona, podnieś poprzeczkę i popracuj nad swoim statusem. On, niczym papier lakmusowy, dokładnie określa możliwości osoby i wpuszcza do swojego otoczenia tylko najlepszych osób. W tym roku liczba takich osób w jego otoczeniu się potroi.