Kto by pomyślał, że gwiazda, pod którą się urodziliśmy determinuje nasze predyspozycje miłosne? Okazuje się jednak, że to pod jakim znakiem jestesmy urodzeni ma kluczowe znaczenie jakimi jesteśmy kochankami.

10 faktów o Dagmarze Kaźmierskiej, których nie znacie

Zdecydowanie te trzy znaki zodiaku znajdują się najwyżej w miłosnym rankingu.

Baran

Osoby urodzone w znaku Barana są zdecydowane, odważne, ekspansywne. Łatwo dają się porwać emocjom. Są urodzonymi zdobywcami. Chętnie angażują się w kolejne przygody miłosne. W kwestiach łóżkowych bywają pomysłowe i lubią eksperymentować. Jednak raczej trzymają się wytyczonych ról społecznych. Niezbyt komfortowo czują się, kiedy dominującą rolę przejmuje kobieta. W seksie stawiają na ilość i intensywność przeżyć, nie zawracają sobie głowy subtelnościami

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Lew

Osoby urodzone w znaku Lwa lubią o sobie myśleć jako o kochankach doskonałych. Są bardzo śmiałe, otwarte na eksperymenty. Nie mają zahamowań. Chętnie słuchają, jakie marzenia ma partner i odważnie je spełniają. Bez skrępowania odwiedzają sex shopy i próbują wszelkich nowinek. Lubią rozmawiać o seksie i traktują to często jako element gry wstępnej. Umiejętnie podgrzewają atmosferę i umieją rozpalić wyobraźnię partnera. Jednak czasem zdarza się, że Lwy nie oddają się w pełni rozkoszy, a skupiają się na tym, żeby wypaść idealnie. Mają skłonność do dominacji.

Skorpion

Skorpiony są prawdziwymi bogami seksu. Ich głównym motorem napędowym jest pożądanie. I, co ciekawe, znają wszystkie jego oblicza. Od budującej namiętności, po mroczną obsesję. Wszystko, co robią jest starannie zaplanowane i przemyślane. To mistrzowie manipulacji. Sprawnie uwodzą wybraną osobę, przejmują kontrolę nad relacją i doprowadzają prosto do sypialni. Seks z nimi jest odważny i często gwałtowny. Skorpiony są dominujące i dążą do spełnienia swoich pragnień. Bywa, że zupełnie nie liczą się z uczuciami i potrzebami drugiej osoby. Jeśli chodzi o technikę, to mistrzowie, jednak w kwestii emocji bywa różnie.

 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com