Sprawdź, jaki weekend szykują dla Ciebie gwiazdy. Czy to będzie szczęśliwy czas obfitujący w spełnianie marzeń? Czy może gwiazdy szykują dla Ciebie inne plany??

Koziorożcu!


Nie martw się. Teraz zaczyna się Twój dobry czas, a to wszystko za sprawą słońca. Nie bój się ryzykować. Pamiętaj, że teraz jest najlepszy moment na spełnianie marzeń, nawet tych najbardziej szalonych. Niewielka ilość ryzyka może się opłacić. Samotne koziorożce mogą liczyć na spotkanie przyjemnego towarzysza do rozmowy, a u tych w stałych związkach na horyzoncie spokój i harmonia.

Te znaki zodiaku wkrótce odnajdą miłość swojego życia

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Wodniku!


Z udaną imprezą nie musisz czekać, aż do sylwestra, bo na horyzoncie dobra zabawa już w ten weekend. Lubisz tańczyć? Teraz nie zabraknie Ci towarzyszy na parkiecie. Każdy ma ochotę bawić się z Tobą i rozmawiać. Nie możesz narzekać na brak powodzenia. Baw się dobrze, ale pamiętaj o odrobinie rozsądku. Szykuje się dodatkowa praca. Jeśli potrzebujesz gotówki, warto skorzystać z tej oferty może to coś co otworzy przed Tobą kolejne drzwi do rozwoju zawodowego?

Rybo!

Twoi przyjaciele bardzo Cię szanują za to, że zawsze masz dla nich czas. Nie zawiedź ich i tym razem. Ktoś bardzo potrzebuje Twojego wsparcia i rady, ale nie jest gotowy jeszcze Ci o tym powiedzieć. Rozejrzyj się dookoła. Może warto odświeżyć też i stare znajomości. Końcówka roku może być dla Ciebie stresująca jeśli nie uporządkujesz swoich spraw uczuciowych. Ciągle się wahasz? Zastanów się na spokojnie, czego potrzebujesz i oczekujesz. Na pewno będzie Ci łatwiej podjąć decyzje bez zbędnych emocji.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com