Baran

Kobiety charakteryzują się autoafirmacją w związkach. Partnerstwo to dla nich to ring bokserski.

Matka Anny Lewandowskiej ma niezwykły talent. Pisze ikony dla swoich bliskich

Byk

Relacje mogą się nie udać ze względu na zbyt merkantylne podejście do nich, takie kobiety  potrzebują towarów (mężczyzn) najwyższej jakości, które a priori stają się ich własnością.

Popularne wiadomości teraz

Nowe fakty dotyczące relacji Cichopek i Hakiela będą dla wszystkich prawdziwym objawieniem

Psycholog wyjawił skrywaną prawdę o związku Hakiela i Kurzajewskiego. Nie pozostawiła złudzeń

Marcin Hakiel i Dominika już wzięli ślub? Sekret pary wyszedł na jaw

Tomasz Lis zaczął mówić o odejściu. Dziennikarz miał już wszystko przygotowane na X dzień. "Na razie mam wybraną ulubioną miejscówkę"

Bliźnięta

Brak relacji można wytłumaczyć nietolerancją ograniczonych przestrzeni, którymi dla Bliźniąt jest małżeństwo. Jak możesz powstrzymać powietrze? Zmienny element wymaga zmiany wrażeń i partnerów, nie każdy człowiek jest w stanie wytrzymać to. 

Rak

Najprawdopodobniej powodem samotności jest trzymanie się matriarchatu. Kobiety poważnie podchodzą do związków, narzucają opinie. Mężczyznom trudno jest radzić sobie z emocjami i zmiennością.

Pożegnanie aktora odbyło się w wielkiej tajemnicy. Czemu nikt o tym nie wiedział

Lew

Mogą mieć kolosalne ego. Charyzmatyczna, ognista energia wymaga podziwu, potrafią zrobić spektakl z każdego wydarzenia: melodramatu, tragedii, fantasmagorii, w zależności od nastroju.

Panna

Może wyszła za mąż za pracę, tam jest przydatna. Gdy tylko Panna wkraczają w świat związków, obsesja na punkcie wad stwarza potrzebę ich wykorzenienia. Krytyk zmienia się w cynika.

Waga

Relacje są dla niej koniecznością. W kręgu zodiakalnym Waga znana jest z umiejętności oceny sytuacji z przeciwnych punktów widzenia. Problem nie polega na tym, że Waga nie ma z kogo wybierać, ale w tym kroku oznacza rezygnację z innych opcji, co jest nie do przyjęcia. Więc Waga szuka idealnego partnera.

Skorpion

Skorpiony kochają tak głęboko, że przeraża ich partnera. Ponadto Scorpiony są w stanie rozpoznawać kłamstwa lepiej niż jakikolwiek „Sherlock Holmes”. Zraniona duma Skorpiona nie pozwala im żyć w spokoju, dopóki sprawca nie doświadczy potwornej męki po ich jadowitym ugryzieniu.

Strzelec

Nie jest łatwo założyć uzdę centaurowi. Znakiem Strzelca rządzi Jowisz, który obdarzył ich nadmiernymi oczekiwaniami. Kobiety Strzelca potrzebują relacji nasyconych jaskrawymi kolorami, stąd chęć niezawodnie poślubić „importowanego” mężczyznę. 

Koziorożec

Powodem samotności może być budowanie kariery. Mężczyzna nie udaje się pokonać i zburzyć pustej ściany, którą Koziorożce otaczają swoje prawo do samotności. Koziorożcom trudno jest zacząć ufać, współpracować i kochać, więc łatwiej jest bezwzględnie zerwać więzi emocjonalne, a jeszcze lepiej ich unikać.

Wodnik

Samotność jest wynikiem jej buntowniczej natury. Nieformalne relacje są harmonijne dla Wodnika, bez zobowiązań. Najprawdopodobniej kobiety Wodnika są dumne z wyjątkowego indywidualizmu, wolą żyć zgodnie z zasadą wyboru, nie zdając sobie sprawy, że nie są przystosowane do życia rodzinnego z powodu rażącej niepraktyczności. 

Ryby

Wolność może być zarówno świadomym, jak i nieświadomym wyborem. Ryby powstrzymuje strach przed uzależnieniem. Ryby są podatne na wpływy. To bez wątpienia najbardziej tajemniczy ze znaków.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com