Strzelec

Strzelca wcale nie trzeba podbijać. Uspokój się, nie ma potrzeby otwierania szampana i świętowania zbliżającego się łatwego zwycięstwa z góry!

Dziewczyna Piotra Żyły chwali się prezentem od ukochanego. Marcelina Ziętek otrzymała bukiet pięknych róż

Najpierw zapisz w swoich małych książeczkach zasadę, według której młoda dama Strzelca kieruje się w związku: „Seks w ogóle nie jest powodem do randek”.

Baran

Popularne wiadomości teraz

Poznajesz osobę na tym zdjęciu? Dziś zna ją każdy, lecz nie wszyscy darzą ją sympatią

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Barany są zaciekłe, są wściekle zirytowani tymi wszystkimi absurdalnymi męskimi wybrykami, takimi jak bukiety, galanteria i kolacje w zdecydowanie drogich restauracjach. Nie ma więc potrzeby podbijania Barana.

Baran woli podbijać siebie. I tutaj albo się poddaj, albo uciekaj. Ruszaj szybko! Cóż, to znaczy, to oczywiście nie pomoże, bo „jeśli nie wiesz jak, będziemy uczyć, jeśli nie chcesz, to na siłę”, ale byliśmy zobowiązani do udzielenia tej rady.

Panna

Aby podbić Pannę, nie musisz nic robić. Zupełnie nic. Musisz tylko spełnić jej wymagania dla mężczyzny. Jeśli dopasujesz, Panna zrobi wszystko sama. Jeśli nie, odetną cię szczerze i uczciwie po drodze. Ale jeśli wydajesz się pasować, ale próbujesz dodać sobie punkty, demonstrując sztuczki kuchennego macho, uważaj: nawet jeśli Panna cię nie potrzebuje, złapie cię.

Jakie jest najlepsze imię dla Twojego dziecka?

Skorpion

Nieoczekiwany zwrot! Z jakiegoś powodu wszyscy myślą, że wygranie młodej damy Scorpioт to niezwykle trudne zadanie, ale w rzeczywistości jest to elementarne. Zasada działania jest znana każdemu mężczyźnie od wczesnego dzieciństwa. Aby móc ogólnie zbliżyć się do Skorpiona, potrzebna jest odwaga.

Rak

Pytanie „Jak zwrócić na siebie uwagę Raka?” To najgłupsze pytanie na świecie. Po prostu ją poślub, człowieku. Zresztą nie ma innego wyjścia, a kto właściwie tego potrzebuje? Dużo trudniejsze jest inne pytanie: jak się od niej odzyskać, skoro nagle taka potrzeba wyprzedziła? I szczerze mówiąc, nie znamy odpowiedzi na to pytanie. Oznacza to, że możesz odzyskać siebie na tej samej zasadzie.

Byk

Zapisz przepis: aby podbić młodą damę Byka, musisz być zabawny. Jej chłopak na desce, z którym nigdy się nie nudzi. Z kim możesz porozmawiać o wszystkim, a on wszystko zrozumie. Dzięki któremu łatwo i nie trzeba udawać, że jest się kimś z siebie.

Lew

Honorowa ozdoba horoskopu i bardzo, bardzo prosta recepta na zdobywcę. Po prostu zwróć na nią większą uwagę. Więcej uwagi! Jeśli chcesz obejść się bez ćwiczenia „Czołgałem się na kolanach przez tysiące mil, kochanie!”, Możesz przedstawić to samo w kategoriach pieniężnych. Ogólnie rzecz biorąc, długie lub drogie, wybierz jedną z dwóch.

Waga

Pięciu liderów otwiera Waga, której absolutnie nie da się pokonać bez zestawu podstawowych cech: dobrego wykształcenia, doskonałego wychowania, rozwiniętego poczucia piękna, dobrze przeczytanego. Pasujesz? Więc wszystko w porządku. Teraz stań pod balkonem i poczekaj, aż ona zdecyduje, czy w ogóle tego potrzebuje, czy nie.

Bliźnięta

Nieoczekiwany zwrot! Frywolne i lekkie Bliźnięta prawie dotarły do ​​pierwszej trójki. Ponieważ pokonanie Bliźniąt to nie kichanie kota: Bliźnięta są gotowe na związek tylko wtedy, gdy są zainteresowane. Aby młoda dama Bliźnięt zainteresowała się tobą, będziesz musiał napełniać mózg informacjami, aż się zagotują.

Wodnik

Wodnik całkowicie szczerze lubi ciebie samego i twoje śmieszne, nieśmiałe wybryki, głupie prezenty i kwiaty. Z wielką przyjemnością idzie z tobą na randkę - nawet do teatru, nawet do restauracji, a nawet na ławkę w parku. Lubi chodzić za ręce, flirtować i śmiać się z twoich żartów. Wszystko to jest całkowicie szczere, nie ma w tym najmniejszego kłamstwa.

Koziorożec

Srebrny medal trafia do Koziorożców, co jest martwą kwestią do wygrania. Nawet jeśli przyniesiesz jej głowę smoka na półmisku, nie dostaniesz ręki księżniczki. Rzecz w tym, że Koziorożec nie potrzebuje przelotnych romansów. Koziorożec potrzebuje poważnego związku. Ale najpierw chce żyć długo i szczęśliwie na własną rękę.

Ryba

Ta-dam! Pierwsze miejsce i złoty medal przypadają Rybom! Którzy, jak wszyscy wiedzą, są bardzo zimni, zamyśleni, zatopieni w sobie i, jak się wydaje, generalnie są trochę nie z tego świata. Musisz więc je podbić w jakiś szczególny sposób, ale jak dokładnie - nikt nie wie.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com