Marcelina Ziętek nowa partnerka skoczka narciarskiego Piotra Żyły jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych. Często relacjonuje wizyty w salonach piękności i reklamuje suplementy diety. Ostatnio z okazji Walentynek dziewczyna postanowiła podzielić się prześlicznym prezentem, który podarował jej ukochany.

Maciej Stuhr zakpił z Doroty Wellman. Prowadzącej „DDTVN” nie bardzo się to spodobało

Najpierw na swoim InstaStory zamieściła grafikę, gdzie całuje się w Żyłą. Jego twarz była zasłonięta wielkiem serduszkiem.

instagram marcelina ziętek
instagram marcelina ziętek

Później Marcelina pokazała bukiet pięknych, czerwonych róż. W tym tako zamo nie zapomniała o tym, aby reklamować produkt:

Popularne wiadomości teraz

Magda Stużyńska mieszka jak w pałacu. Jej dom jest po prostu przepiękny

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Mrowisko

Cześć, część cześć, jak tam wasze walentynki? - zapytała uśmiechnięta i szczęśliwa Marcelina. - Ja co prawda pielęgnuję moją miłość przez cały rok i uważam, że wy też tak powinniście robić, ponieważ o takie wartości jak miłość i przyjaźń należy dbać przez cały rok – tak samo jak o organizm. 

instagram marcelina ziętek
instagram marcelina ziętek

instagram marcelina ziętek
instagram marcelina ziętek

instagram marcelina ziętek
instagram marcelina ziętek

Nawiasem mówiąc, Piotr Żyła w 2006 roku ożenił się z Justyną Lazar. Owocem ich związku są dwójka dzieci: Jakub i Karolina. W 2018 roku się rozwiedli. W tym samym roku para otrzymała rozwód za porozumieniem stron. Chociaż od tego minęło już sporo czasu, Justyna Żyła nie do końca mogła się uspokoić. Czasami lubi wbijać szpilę byłemu mężowie (narzeka, że Żyła mało czasu spędza ze swoimi dziećmi). 

Ciało i twarz 33-letniej Brytyjki są w 95% pokryte tatuażami. Becky Holt, 33-letnia Brytyjka, zyskała sławę w sieci, jako najbardziej wytatuowana kobieta w kraju – prawie całe jej ciało jest pokryte tatuażami. Dziś Becky ma ponad 46,6 tys. followersów na Instagramie, którzy czujnie obserwują jej życie.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com