Rok 2019 dobiega końca. Dla niektórych jest to czas zabawy i beztroski, dla innych refleksji i podsumowań. Snujemy plany na kolejne miesiące i zapewne wielu z nas chciałoby wiedzieć jaki będzie kolejny 2020 rok.

Sprawdźmy, jednak jaki będzie dla Ciebie ostatni dzień 2019 roku.

WODNIK 

Czeka Cię szampańska zabawa. Spędzisz dzisiejszy wieczór w doborowym towarzystwie. Nie zabraknie szczęśliwych chwil w gronie najbliższych.

RYBY

Nie bądź zbyt zaborcza. Odpuść czasami bo nie warto wejść w Nowy Rok pokłóconym. To nie wróży nic dobrego. Najważniejsze, abyś zdążyła się pogodzić zanim na niebie pojawią się pierwsze fajerwerki.

BARAN

Dzisiejszej nocy poznasz kogoś wyjątkowego. Tylko od Ciebie zależy, czy ten ktoś zagości w Twoim życiu na dłużej. Pozwól sobie w końcu na odrobinę szczęścia. Złóż koniecznie życzenia swoim najbliższym. Pamiętaj, że w rodzinie siła.

Popularne wiadomości teraz

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

"Mieliśmy wesele. Daliśmy tej parze mieszkanie, które oszczędzaliśmy dla naszej córki. Urządziliśmy je": co jeszcze możemy zrobić

"Pobraliśmy się, gdy byłam już w siódmym miesiącu ciąży. Świętowaliśmy skromnie, tylko z najbliższymi. Po ślubie nie mieliśmy dokąd pójść"

BLIŹNIĘTA

Pomyśl, w końcu o sobie. Postaraj się dzisiejszy wieczór spędzić tak, jak Ty masz na to ochotę. Daj sobie czas na wytchnienie i zastanów się nad najbliższymi tygodniami. Może warto nareszcie pomyśleć o sobie?

BYK

Dzisiejszy wieczór stoi pod znakiem zapytania. Dalej nie możesz się zdecydować? Postaw na sprawdzonych przyjaciół. Oni nigdy Cię nie zawiedli. Ktoś bliski powie Ci parę słów prawdy. Nie obrażaj się. To dobra rada na przyszłość.

RAK

Czeka Cię niespodziewany zwrot akcji w trakcie zabawy sylwestrowej. Spokojna domówka w gronie najbliższych zmieni się w szaloną zabawę. Baw się, ale dbaj o swoje bezpieczeństwo. Zaufaj swojej intuicji i koniecznie zadzwoń z życzeniami do bliskich

LEW

Znowu poczujesz się jak królowa życia. Twoja spontaniczność pozwoli Ci znowu czerpać z życia pełnymi garściami. Podejmiesz ważną decyzję, ale pamiętaj nie ma z niej odwrotu. Baw się bo może akurat dziś spotkasz na swojej drodze to upragnione szczęście, na które tak długo czekasz?

PANNA

Dzisiejszy wieczór będzie dla Ciebie pracowity. Jesteś ostatnio cały czas zajęta i zabiegana, ale w w całym tym szaleństwie zobaczysz na kogo naprawdę możesz liczyć. Nie przesadź jednak z wylewnością w uczuciach, daj sytuacji rozwijać się własnym rytmem.

WAGA

Telefon z przykrą informacją nie powinien psuć Ci wieczoru. Szalony bal sylwestrowy nie jest obowiązkowy, może zastanowisz się wreszcie czego chcesz od życia i zrobisz sobie plan na najbliższy rok. Pamiętaj, że punktualność i dobry humor powinny Ci w końcu zacząć towarzyszyć.

SKORPION

To będzie magiczny wieczór. Spędzisz go w ramionach ukochanej osoby. Może to czas dla Was na poważniejsze deklaracje? Nie zwracaj uwagi na zazdrośników wkoło i nie pozwól, aby coś przeszkodziło Waszemu uczuciu.

STRZELEC

Sylwester to dla wielu czas podsumowania. Tak też będzie u Ciebie. Dziś ważna rozmowa. Nie bądź zaborcza, czasami warto przyznać się do błędu i pamiętaj, że masz wokół siebie życzliwych ludzi. Doceń ich obecność.

Dieta a znak zodiaku - Strzelec

KOZIOROŻEC

Na dzisiejszej imprezie spotkasz przyjaciela z dawnych lat, który pomoże Ci odnowić stare kontakty. Nie zapominaj jednak o Twoich bliskich. Odpuść czasem swój perfekcjonizm i daj się ponieść fantazji. Pamiętaj, aby w Nowy Rok wejść z uśmiechem

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com