Ośmioro dzieci celebryckiej oktomamy Nadii Suleman skończyły 14 lat. Nadia stała się sławna w 2009 roku, gdy urodziła ośmioro dzieci jednocześnie. Miała już sześcioro dzieci.

Nadia zawsze była na pierwszych stronach tabloidów i udzielała wywiadów, nie zapominając o tym, że zawsze chciała przypominać wyglądem Angelinę Jolie.

Od tego czasu przestała pojawiać się w programach i wiedzie życie pozostającej w domu mamy, donosi Daily Mail.

Historia Nadii Suleman była swego czasu nawet popularniejsza niż życiorysy gwiazd. Samotna matka, która postanowiła spłodzić i urodzić jednocześnie ośmioro dzieci, podzieliła opinię publiczną na dwa obozy. Jedni ją popierali, a inni uważali, że zachowała się nieodpowiedzialnie.

Ludzie wyszli nawet na ulice, by protestować, uważając, że ich podatki nie powinny być przeznaczane na utrzymanie Nadii i jej dzieci.

Popularne wiadomości teraz

"Całe życie zdmuchiwałam z ciebie kurz, a ty poszedłeś do swojej kochanki: to twoja wina"

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

Suleman zaszła w ciążę w wyniku zabiegu IVF. Pierwsze dziecko urodziła w 2001 roku, a kolejne rok później. Kontynuowała leczenie IVF, które zaowocowało jeszcze trzema ciążami (w tym jedną parą bliźniąt jednojajowych).

W 2009 roku gwiazda urodziła ósemkę bliźniaków. Według niej dr Michael Kamrava, który w międzyczasie stracił licencję medyczną i przeniósł się ze Stanów Zjednoczonych, jest powodem, dla którego urodziła tak wiele dzieci.

"Mój lekarz wprowadził mnie w błąd" - oświadczył wówczas Suleman. Myślała, że będzie miała tylko dwoje dzieci.

Kamrava wszczepił jednak 12 embrionów, co było niezgodne z zasadami medycyny. Później twierdził, że sugerował Nadii usunięcie "dodatkowych" embrionów, ale ona sama zdecydowała się na noszenie wszystkich ośmiu.

Po urodzeniu ósemki Nadia była częstym gościem w programie, odwiedzała nawet Oprah Winfrey. Nie udało jej się jednak wykorzystać swojej sławy. W końcu została oskarżona o niepłacenie podatków.

Skończyło się na tym, że musiała grać w filmach dla dorosłych i występować w klubach ze striptizem, aby zarobić pieniądze. Dodatkowo troje z jej 14 dzieci jest chorych i wymaga stałej opieki.

Teraz kontrowersyjna oktomama, naśladująca Angelinę Jolie, wiedzie skromne życie matki wielodzietnej i próbuje otrząsnąć się ze złej sławy, która prześladowała ją przez lata. Została weganką i uczęszcza do kościoła.

Pisaliśmy również o: Dagmara Kaźmierska otrzymała niespodziewany komentarz na temat swojej figury. Królowa życia odpowiedziała po mistrzowsku

Może zainteresuje Cię to: Roksana Węgiel zaraz po powrocie z wakacji z ukochanym ogłosiła świetną wiadomość. Rodzina piosenkarki się powiększy

Przypominamy o: Maciej Kurzajewski otrzymał nieprzyjemny komentarz od fanki, ale zareagował błyskawicznie: "Bardzo dziękuję za dociekliwość"