Maciej Kurzajewski i Kasia Cichopek przebywają obecnie na wakacjach w Jordanii.

Co to jest za piękne miejsce!!! Pustynia Wadi Rum. Nieziemska, dlatego mówią o niej marsjańska. Więcej pokaże w rolce już niebawem. Stay tuned, cdn…

Kasia i Maciej zbierają pod swoimi postami wiele miłych komentarzy od fanów ich twórczości. Są jednak i tacy, którzy na każde ich słowo reagują negatywnie.

Zanim Kasia i Maciek wylecieli do Jordanii w Starej Miłosnej, gdzie mieszka prezenter świętowano jego urodziny. Imprezę niespodziankę przygotowała Kasia razem z jedną z sióstr Maćka (specjalnie dla brata przyleciała z Izraela, gdzie mieszka) i jego mamą. Byli też rodzice prezenterki, jej brat z żoną, Helenka, Adam i oczywiście Bono. Psiak szalał ze szczęścia – dzieci Kasi nieustannie go głaszczą i chodzą z nim na spacery. Synowie Maćka – Franek z Włoch i Julek z Holandii połączyli się z nim przez kamery internetowe – zdradził nasz informtaor.

Popularne wiadomości teraz

"Moi rodzice zaplanowali całe moje życie, nie pytając o moje poglądy, ale ja zrobiłam to inaczej: mam jedno życie"

"Dzień po dniu wracam do domu i widzę moją żonę leżącą z telefonem, zmęczyło mnie to i postanowiłem działać"

"Syn postanowił przedstawić nas swojej narzeczonej, która okazała się mieć temperament, ale nie zgodziliśmy się na jej warunki: byliśmy rozczarowani"

"Postanowiłam zrobić niespodziankę mojemu synowi i odwiedziłam go bez zaproszenia: synowa była niezadowolona, a wnuk płakał"

Maciej Kurzajewski dotrzymuje kroku swojej ukochanej pod względem liczby zdjęć, które zamieszcza na Instagramie. Z pewnością ciekawie jest śledzić ich podróż.

Jeden dzień na pustyni Wadi Rum czyli kosmiczne doświadczenie! Zdążyłem zobaczyć ten cud natury jeszcze w ostatnich dniach dekady z 4 z przodu. Najlepsza urodzinowa przygoda! – napisał.

Jedna z internautek zobaczyła w poście prowadzącego jakieś zło i się zaczęło:

A jakbyś zobaczył z piątką z przodu, to co? Byłby brzydszy ten cud natury?

Maciej Kurzajewski nie stracił jednak zimnej krwi i w miły sposób odpowiedział niezadowolonej kobiecie:

I z szóstką z przodu też byłby piękny ten cud natury, ale bardzo dziękuję za dociekliwość i życzę dużo radości, bez względu na wiek.

A co powiesz na to?

Pisaliśmy również o: Przemek Kossakowski, po rozwodzie z Martyną Wojciechowską, zniknął z TVN. Jaki był powód

Może zainteresuje Cię to: Michał Wiśniewski podzielił się ostatnio swoimi planami na przyszłość. "Przeżyjmy to jeszcze raz". O co chodzi

Przypominamy o: "Miałbyś 50 lat". Katarzyna Chrzanowska wspomina swojego męża Waldemara Goszczę