Przemek stał się znany z takich programów: Down the Road, Projekt Cupid, Kossakowski. Być jak…, czy Kossakowski. Inicjacja.

Znany dziennikarzom jako utalentowany aktor i prezenter telewizyjny, Kossakowski podjął ważną dla siebie decyzję i ogłosił ją publicznie.

Po pierwsze, od dłuższego czasu pracuje nad projektem, który już wkrótce będzie wymagał ode mnie pełnej uważności. Po drugie, myślę że po dekadzie pracy w mediach, uczciwym będzie zastanowić się czy nadal mam coś ciekawego do powiedzenia i czy w ogóle nadal chcę to robić – napisał.

Znajomy Przemka Kossakowskiego zamieścił informację na swoim Instagramie, wyjaśniając, co się dzieje.

Siedziałem z Przemasem przy kominku i piliśmy herbatę z metalowych kubków. Milczeliśmy posępnie, gdyż kiedy mężczyźni wpatrują się w ogień, a ogień wpatruje się w nich, słowa tracą znaczenie, do głosu dochodzi wewnętrzny wojownik, którego należy wysłuchać. Nie mniej nie można milczeć w nieskończoność i tak po mniej więcej dwudziestu minutach komunikacji z wewnętrznym wojownikiem Przemek spojrzał na mnie, a był w jego wzroku jakiś rodzaj pogodnej melancholii – zaczął.

Popularne wiadomości teraz

Tak dziś wygląda serialowa Ewa z "Barw szczęścia". 15-letnia Gabriela Ziembicka stała się prawdziwą pięknością

Paulina Smaszcz na uroczych zdjęciach na podłodze. „Takie weekendy w pracy to ja uwielbiam” Kto z nią zapozował

Justyna Żyła, zakochana bardziej niż kiedykolwiek, otrzymała miły prezent od swojego ukochanego. "I jak go tu nie kochać"

Nowe wieści o stanie zdrowia żony Dawida Kubackiego. W jakim stanie jest Marta Kubacka

Zacytował:

Je ciebie rozumiem – powiedział Co masz na myśli? – zapytałem Wiesz – On na to – ja rozumiem… – po czym wypił dystyngowany łyk, zapatrzył w ogień i zamilkł.

Jego przyjaciel kontynuował historię:

Chwilę to trwało a kiedy już straciłem nadzieję, że powie cokolwiek więcej, westchnął – pracowałeś sobie w tej telewizji, robiłeś te swoje programy i tak dalej, no ale teraz – spojrzał na mnie z pogodnym współczuciem – teraz jesteś już stary i musisz odpocząć.

Swój post zakończył słowami:

Chyba nie muszę państwu tłumaczyć do czego służy element scenografii zwany kurtyną…

Pisaliśmy również o: 71-letnia Krystyna Pawłowicz nadal pracuje i otrzymuje emeryturę. O jakich kwotach mowa

Może zainteresuje Cię to: Ujawniono wysokość emerytury Teresy Lipowskiej. Maryla Rodowicz jest w jeszcze gorszej sytuacji

Przypominamy o: "Miałbyś 50 lat". Katarzyna Chrzanowska wspomina swojego męża Waldemara Goszczę