Moja pierwsza żona odegrała ważną rolę w moim sukcesie jako przedsiębiorcy. Anna i ja poznaliśmy się, gdy byliśmy zwykłymi, biednymi studentami. Spotkaliśmy się na imprezie i zaczęliśmy się umawiać.

Już wtedy moim celem było założenie własnej firmy. Ale wtedy prawie nikt we mnie nie wierzył, nawet ja sam nie byłem zbyt pewny siebie.

Ale Anna, kiedy usłyszała o moim pomyśle, od razu była entuzjastycznie nastawiona. Dzięki jej wsparciu zdecydowałem się na mój pierwszy projekt. Na początku była to mała jadalnia.

Anna była przy mnie, gdy sprawy nie szły dobrze. Nawet wtedy nadal we mnie wierzyła. Na szczęście wkrótce odniosłem sukces. Zanim skończyłem czterdzieści lat, odniosłem wielki sukces.

Mam sieć restauracji. W tym czasie Anna i ja kupiliśmy kilka mieszkań, samochodów, daczę, a moja żona urodziła troje dzieci. Po dwudziestu latach małżeństwa nasza miłość nieco ostygła, a ja zacząłem szukać rozrywki na boku.

Popularne wiadomości teraz

Synu, zabierz mnie do domu, zabierz mnie do domu, synu. Ukryję się gdzieś w kącie i zostanę kilka dni we własnym domu

Przy grobie ukochanej Andrzej spotkał zagadkową kobietę, a gdy spojrzał w jej oczy, zastygł ze zdziwienia

Córka zostawiła syna w sierocińcu i uciekła, ale ojciec nie mógł na to pozwolić i przygarnął wnuka. Nikt nie spodziewał się tego, co stało się później

Oto jak nauczycielowi udało się powstrzymać wyśmiewanie dziecka. Prawdziwy nauczyciel

Wtedy w moim życiu pojawiła się moja długonoga sekretarka Mariana. Patrzyła na mnie z takim podziwem, że moje ego rosło w jej obecności.

Wkrótce przekonała mnie, żebym rozwiódł się z żoną i zostawił dzieci.

Dwudziestoletnia piękność podbiła moje serce. Nieustannie mnie chwaliła i patrzyła na mnie z podziwem. Mieszkaliśmy razem przez sześć miesięcy, a potem przypadkowo podsłuchałem ją przez telefon.

- Wezmę pieniądze Adama i pójdziemy na zakupy. Ten staruszek jest dobry tylko w tym. Jest taki nudny w łóżku! Będę musiała zadzwonić do mojego byłego w przyszłym tygodniu.

Byłem oszołomiony. Myślałem, że szczerze mnie chwali i kocha. Tego samego dnia wyrzuciłem Mariannę z domu i zabrałem wszystko, co jej dałem. Teraz bardzo chcę odzyskać Annę, ale nie wiem, jak zasłużyć na jej przebaczenie.

Pisaliśmy również o: Ostatnie słowa Marka Perepeczki przed odejściem. Smutne wydarzenia w nocy

Może zainteresuje:  Krzysztof powiedział żonie, że w jego życiu pojawiła się inna kobieta. Następnego dnia zmienił zdanie

Przypominamy o: Spoczynek Kamila Durczoka. Wspomnienie rodzinnej traumy, której nie mógł pokonać