Niektóre gwiazdy, kiedy wchodzą w ciąże, zaczynają prowadzić zupełnie inny styl życia. W większości przypadków rezygnują ze sportu, boją się pokazywać przed publicznością. Ich życie staje się jednolite i spokojne. Natomiast wszystko to nie stosuje się polskiej aktorki Joanny Moro. Ona, będąc na siódmym miesiącu, nie boje się kąpać w zimnej wodzie i przy tym pokazywać to wszystkim w swoim Instagram. Od niedawna Moro zdobyła medal na poważnych zawodach z morsowania.

Polska aktorka Joanna Moro

„Pierwsze Mistrzostwa w Polsce w morsowaniu zaliczone i to z medalem. Jestem bardzo dumna z siebie. Pobiłam dziś dwa swoje rekordy, będąc w ciąży – jeden w wodzie, drugi na scenie w teatrze. Może nie wpiszą ich do księgi Guinnessa, ale ja na pewno wpiszę je na zawsze do pamięci!” - napisała radosna celebrytka.

Do tego wszystkiego, Joanna podzieliła się cudowną foto sesją, której autorem jest Bastek Czarnek.

Agnieszka Koczarowska udostępniła zdjęcie z córeczką

Popularne wiadomości teraz

"Zamówiłam jedzenie z dostawą i poprosiłam męża, aby za nie zapłacił, powiedziałam, że mu oddam: następnego dnia przypomniał mi o długu"

"Ja tu rządzę": moja teściowa robiła mi wyrzuty przy gościach, ale przypomniałem jej, na czyj koszt żyje

"Jak ojciec może tak lekceważąco traktować własne dziecko. Jego partnerka może ubiegać się o jego dziedzictwo"

"Postanowiłam zrobić niespodziankę mojemu synowi i odwiedziłam go bez zaproszenia: synowa była niezadowolona, a wnuk płakał"

Joanna Moro jest w ciązy

"Rośniemy!!! Zdjęcie z ostatniej sesji-siódmy miesiąc ciąży" - podpisała w Instagram.


Tak przy okazji, Joanna Moro w swojej rozmowie z doktorem Raczynskim o bezpiecznym morsowaniu w ciąży w "Pytanie na Sniadanie" podzieliła się ciekawą informacją:

 "Zaskoczyła mnie tym pytaniem, ale nie omieszkam z radością wyszeptać - dziewczynka! Przede mną szósty miesiąc ciąży, oby dalej tak pięknie i aktywnie! Powoli w mojej chłopięcej na razie rodzinie zaczynamy myśleć o wyprawce dla naszej małej królewny: o łóżeczku , wózeczku, o imieniu... to jest chyba najpiękniejszy okres, taki rozmarzony oczekiwaniem i przygotowaniami ... Nasza mała księżniczko czekamy na Ciebie"

Jaki jest ulubiony podkład Julii Wieniawy?

Gwiazda ma ślub z Mirosławem Szpilewskim. One wychowują dwóch synów.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz tu koleżanka.com