Niektóre gwiazdy, kiedy wchodzą w ciąże, zaczynają prowadzić zupełnie inny styl życia. W większości przypadków rezygnują ze sportu, boją się pokazywać przed publicznością. Ich życie staje się jednolite i spokojne. Natomiast wszystko to nie stosuje się polskiej aktorki Joanny Moro. Ona, będąc na siódmym miesiącu, nie boje się kąpać w zimnej wodzie i przy tym pokazywać to wszystkim w swoim Instagram. Od niedawna Moro zdobyła medal na poważnych zawodach z morsowania.

Polska aktorka Joanna Moro

„Pierwsze Mistrzostwa w Polsce w morsowaniu zaliczone i to z medalem. Jestem bardzo dumna z siebie. Pobiłam dziś dwa swoje rekordy, będąc w ciąży – jeden w wodzie, drugi na scenie w teatrze. Może nie wpiszą ich do księgi Guinnessa, ale ja na pewno wpiszę je na zawsze do pamięci!” - napisała radosna celebrytka.

Do tego wszystkiego, Joanna podzieliła się cudowną foto sesją, której autorem jest Bastek Czarnek.

Agnieszka Koczarowska udostępniła zdjęcie z córeczką

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Joanna Moro jest w ciązy

"Rośniemy!!! Zdjęcie z ostatniej sesji-siódmy miesiąc ciąży" - podpisała w Instagram.


Tak przy okazji, Joanna Moro w swojej rozmowie z doktorem Raczynskim o bezpiecznym morsowaniu w ciąży w "Pytanie na Sniadanie" podzieliła się ciekawą informacją:

 "Zaskoczyła mnie tym pytaniem, ale nie omieszkam z radością wyszeptać - dziewczynka! Przede mną szósty miesiąc ciąży, oby dalej tak pięknie i aktywnie! Powoli w mojej chłopięcej na razie rodzinie zaczynamy myśleć o wyprawce dla naszej małej królewny: o łóżeczku , wózeczku, o imieniu... to jest chyba najpiękniejszy okres, taki rozmarzony oczekiwaniem i przygotowaniami ... Nasza mała księżniczko czekamy na Ciebie"

Jaki jest ulubiony podkład Julii Wieniawy?

Gwiazda ma ślub z Mirosławem Szpilewskim. One wychowują dwóch synów.

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz tu koleżanka.com