Mimo tego, że nowoczesne technologie bardzo ułatwiają życie, żadna piosenka pobrana z internetu nie może zamienić kołysanki mamy.

Kołysanki zostały wymyślone nie tylko po to, aby dziecko jak najszybciej zasypiało, ale także z tego powodu, że akurat poprzez śpiew matka nawiązuje kontakt z dzieckiem. Aby czuć się bezpiecznie, dziecko musi słyszeć głos kochanej mamusi.

Niedawno do sieci trafiło wzruszające nagranie, na którym matka śpiewa kołysankę swoim bliźniakom. Ich reakcja jest rozbrajająca. Gdy tylko maluszki usłyszeli pierwsze nuty piosenki, natychmiast się uśmiechnęły, a jeden dzieciak nawet spróbował zaśpiewać razem z mamą. Zapewniamy Was, ze to nagranie wywoła szczery uśmiech na twarzy u każdego, kto go obejrzy.

Internauci zostawili wiele komentarzy pod tym nagraniem: „On śpiewa razem z mamą, a drugi uważnie ich słucha. Wzruszające nagranie, śpiewają z mamą, a ja się uśmiecham i się ciesze”, ”Płaczę ze wzruszenia. Co za cudowne dzieciaki! Mama również jest cudowna!”, „ Boże, co za cud! Jakie cudowne dzieci, oczy niczym oliwki, jakie oni są szczęśliwe, a mama ma taki serdeczny, delikatny głos. Rozpływam się w uśmiechu i absolutnie nie sposób się temu oprzeć”, „Cóż za wzruszające nagranie! Tak śpiewają aniołowie w niebie".

Popularne wiadomości teraz

Poznajesz osobę na tym zdjęciu? Dziś zna ją każdy, lecz nie wszyscy darzą ją sympatią

Kotlety jajeczne najlepsze na obiad

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!