Teraz chłopak zamordowanej, Michał, postanowił podzielić się swoją perspektywą wydarzeń. W przesłanej wiadomości do korespondenta "Super Expressu" ujawnił szczegóły, które mogły przyczynić się do dramatycznych wydarzeń.

W swojej wiadomości Michał opisał 10-letni związek z Anastazją, ich plany dotyczące ślubu i założenia rodziny. Zdradził, że Anastazja była niezwykle pełną energii, wrażliwą i współczującą osobą.

Nie mogła przejść obojętnie obok potrzebujących pomocy, często angażując się w działalność charytatywną i wspierając bezdomnych oraz zwierzęta. Nieszczęśliwy wypadek, który spotkał Anastazję kilka dni przed jej zaginięciem, miał negatywny wpływ na jej stan psychiczny.

Z Anastazją byliśmy 10 lat w związku, planowaliśmy ślub i założyć rodzinę. Była osobą bardzo energiczną, ale również wrażliwą, czułą i współczującą. Nie potrafiła przejść obojętnie widząc, że ktoś potrzebuje pomocy. Często kupowała jedzenie bezdomnym lub dawała im pieniądze. Praktycznie codziennie dokarmiała ptaki, psy, koty, wydawała mnóstwo pieniędzy na pomoc zwierzętom. W stosunku do mnie była lojalna i nigdy nie dała mi powodu do zazdrości. Traktowała wszystkich ludzi z szacunkiem, lubiła rozmawiać z każdym i miała zaufanie do wszystkich. Kilka dni przed jej zaginięciem Anastazja mocno poparzyła się w pracy w dłoń co bardzo przeżywała i popadła w depresję. Przez to bardzo mało jadła. Podejrzewam, że poparzenie mogło być powodem dlaczego sięgnęła po alkohol. Taka sytuacja mogła spotkać każdego z nas. Proszę osoby, które jej nie znają o wstrzymanie się z negatywnymi opiniami na jej temat, ponieważ jest to bardzo bolesne dla mnie i jej rodziny - napisał do korespondenta "Super Expressu" Michał, chłopak Anastazji.

Chłopak Anastazji podkreślił także lojalność i szacunek, jakim obdarzała wszystkich ludzi. Anastazja była otwarta na rozmowy i ufna wobec innych. Teraz Michał apeluje o wyrozumiałość i szacunek wobec pamięci ukochanej i prosi, by nie rozpowszechniano negatywnych opinii na jej temat.

Popularne wiadomości teraz

"Poszłam na randkę z bardzo miłym mężczyzną, byłam nim zafascynowana przez cały wieczór, dopóki czegoś nie zrobił"

"Moja synowa domaga się kredytu hipotecznego, mimo że mieszkamy we własnym mieszkaniu. Mówi, że myśli o mężu, ale ja jej nie wierzę"

"Kiedy mój były mąż poprosił mnie, żebym do niego wróciła, myślałam, że za mną tęskni: wszystko okazało się prostsze, potrzebował sprzątaczki"

Kobieta pamięta, jak jej ojciec, który porzucił rodzinę, wysłał jej cały list, gdy poprosiła go o kupno nowych butów

Cała sprawa budzi coraz większe zainteresowanie, a wypowiedź Michała rzuciła nowe światło na wydarzenia, które mogą pomóc w śledztwie dotyczącym zamordowania Anastazji na greckiej wyspie Kos. Śmierć młodej Polki stanowi tragiczny przypadek, który porusza serca wielu ludzi i domaga się odpowiedzi na liczne pytania, które się pojawiają.

Pisaliśmy również o: Emocjonalny wpis Justyny Kowalczyk. Dzień, który ma dla niej ogromne znaczenie

Może zainteresuje Cię to: Sensacyjna wiadomość. Izabella Łukomska-Pyżalska rozstaje się z mężem

Przypominamy o: Michał Szpak wzrusza fanów. Tajemniczy ojciec wreszcie ujawniony