Tym razem to Izabella Łukomska-Pyżalska, bizneswoman i matka sześciorga dzieci, ogłasza koniec swojego małżeństwa z Jakubem Pyżalskim.

Informację o rozwodzie przekazał mediom sam mąż Łukomskiej-Pyżalskiej, wywołując niemałe poruszenie w mediach społecznościowych. Teraz to właśnie ona zabiera głos, by ujawnić prawdę za fasadą idealnej rodziny.

Dotychczas Izabella Łukomska-Pyżalska i Jakub Pyżalski byli postrzegani jako para wzorowa dla rodzin wielodzietnych. Szczęśliwe małżeństwo, owocem którego jest sześcioro dzieci, budziło podziw i zazdrość.

Jednak teraz okazuje się, że medialny wizerunek tej rodziny był odległy od rzeczywistości. Izabella postanowiła przerwać milczenie i zdradzić prawdziwe kulisy ich rozstania.

Rozwód wyszedł na jaw w trakcie kłopotów finansowych spółki deweloperskiej Osiedle Poznańskie, której właścicielką jest Łukomska-Pyżalska. Jakub Pyżalski, w publicznym oświadczeniu, wyjaśnił, że nie ponosi odpowiedzialności za te problemy, ponieważ spółka jest wyłącznie własnością jego żony. Ta sytuacja ostatecznie ujawniła fakty dotyczące rozwodu.

Popularne wiadomości teraz

"Przestałam dawać pieniądze mojej matce i siostrze i natychmiast przestałam być mile widzianym gościem w ich domu"

"Moja synowa domaga się kredytu hipotecznego, mimo że mieszkamy we własnym mieszkaniu. Mówi, że myśli o mężu, ale ja jej nie wierzę"

"Każdego dnia widziałem moją żonę siedzącą na kanapie z włączonym telefonem: jestem tym zmęczony, muszę coś zmienić"

"Mój mąż odmawia płacenia za edukację mojego syna, mówiąc, że płaci za swoją córkę: to twój problem i problem twojego byłego"

W oświadczeniu skierowanym do mediów, Izabella Łukomska-Pyżalska potwierdziła, że to ona podjęła decyzję o rozstaniu z mężem. Ponadto, zdradziła, że obraz ich rodziny przedstawiany w mediach nie był prawdziwy, a opuściła dom, w którym nie czuła się bezpiecznie. To stawia pod znakiem zapytania dotychczasowy wizerunek idealnego małżeństwa i szczęśliwej rodziny.

Jednak to jeszcze nie koniec kontrowersji. Łukomska-Pyżalska oskarża swojego małżonka o problemy finansowe, z jakimi boryka się jej spółka deweloperska. Twierdzi, że to właśnie on jest odpowiedzialny za próby zaszkodzenia spółce i jej osobie. Nie zamierza jednak ugiąć się pod tym ciężarem i zapowiada, że dokończy wszystkie planowane inwestycje, broniąc się przed próbą postawienia jej spółki w upadłość.

W tej trudnej sytuacji Łukomska-Pyżalska prosi o uszanowanie prywatności i nie udziela szczegółowych informacji na temat procesu rozwodowego, ze względu na dobro swoich dzieci.

W dalszym ciągu pozostaję prezesem Osiedla Poznańskiego i prowadzę inwestycję budowlaną. Pomimo prób zaszkodzenia spółce i mi osobiście (wszystkie działania wymierzone przeciwko mojej spółce są działaniami mojego małżonka), nie ugnę się i doprowadzę do końca wszystkie aktualne i planowane inwestycje. Chciałabym także uspokoić wszystkich mieszkańców i nabywców mieszkań - próba postawienia w upadłość mojej spółki jest próbą podjętą przez mojego małżonka. Nie ma żadnych przesłanek do upadłości, co znajdzie swoje odzwierciedlenie w działaniach prawnych, przed sądem. Dla dobra naszych dzieci nie będę udzielała szczegółowych informacji o procesie rozwodowym - proszę o uszanowanie tego faktu - przekazała Łukomska-Pyżalska.

Rozwód Izabelli Łukomskiej-Pyżalskiej staje się kolejnym gorącym tematem w mediach, a publiczność czeka na dalszy rozwój sytuacji oraz na ewentualne komentarze drugiej strony. Jedno jest pewne - ta historia rozstania z pewnością nie przycichnie szybko i będzie nadal budzić duże zainteresowanie.

Pisaliśmy również o: Emocjonalny wpis Justyny Kowalczyk. Dzień, który ma dla niej ogromne znaczenie

Może zainteresuje Cię to: Tajemniczy testament Edyty Górniak. Kto zyska, a kto straci

Przypominamy o: Michał Szpak wzrusza fanów. Tajemniczy ojciec wreszcie ujawniony