W Policach w Zachodniopomorskim miejscowy Sanepid wprowadził kwarantannę w internatach Zespołu Szkół im. Ignacego Łukasiewicza przy ulicach Siedleckiej i Kresowej. Dotyczy ona ponad dwusetki dzieci, młodzieży i wychowawców, a zajęcia w szkole są odwołane.

W nocy z poniedziałku na wtorek do szpitala wojewódzkiego w Szczecinie trafiły dwie nastolatki z polickiego internatu. Obie w ferie odwiedziły Włochy, a 10 dni po powrocie do kraju odczuły objawy grypowe. Z tego co udało nam się dowiedzieć, do szpitala trafiły z wysoką gorączką. Testy w kierunku grypy i anginy wyszły negatywne.

Tysiące kotów i psów zostanie straconych w Moskwie z powodu koronawirusa

Z tego powodu zadecydowano o pobraniu próbek na koronawirusa i poddaniu internatu kwarantannie. Natomiast dzieci, które nie mieszkały w bursie, mają być obserwowane przez rodziców.

Popularne wiadomości teraz

Paulina Smaszcz nagle zaczęła mówić. Dziennikarka zdradziła kilka sekretów ze swojego życia prywatnego

Marcin Hakiel podzielił się dobrą wiadomością w mediach społecznościowych. Fani są zachwyceni takim obrotem spraw

Smaszcz udostępniła nieprzyzwoite wideo ze swoim partnerem prosto z łóżka. Dziennikarka idzie na całość

Nowe fakty dotyczące związku Karpiela-Bułecki z Krupińską zaskoczą wszystkich:

Ponoć młodzież zaopatrzona jest w pożywienie, jednak potrzebny był też psycholog dla zamkniętej grypy, zwłaszcza dla wychowaców, którzy zaczynali wpadać w panikę.

Mimo to, rodzice boją się o zdrowie swoich dzieci i o to, co może się wydarzyć, kiedy zamknie się nastolatków na tak długi okres czasu.. których nie sposób upilnować w 100%. 

Prawie 200 osób zamkniętych przez koronawirusa w hiszpańskim burdelu. Grupę osób poddano kwarantannie

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com