Marzec 2020. Koronawirus na całym świecie. W Polsce, jak i w większości krajach wprowadzona kwarantanna, pod czas której każdy musi siedzieć w domu i nie komunikować się z innymi ludźmi. W samej Polsce kwarantanna wprowadzona do 25 marca. Jednak nie wiadomo, jak potoczy się sytuacja dalej. 

Koronawirus

Skiba w mocnych słowach do kolegów z branży

Dla wszystkich ludzi to oczywiście bardzo nie przyjemny czas. Czas, kiedy nie możemy normalnie wychodzić na ulicę, gdy nie chodzimy do naszych ulubionych miejsc, kiedy normalnie nie możemy zadzwonić do swoich przyjaciel i wyjść z nimi na spacer. Czas się zatrzymał. 

Poza tym jakaś dobra strona w tym istnieje, przynajmniej dla naszej matki natury. Tak, na przykład brak ludzi spowodował, że woda w Wenecji się stała bardziej czystą i przezroczystą. Na dole nawet widać rybki i wodorosty.

Popularne wiadomości teraz

Ida Nowakowska nie pójdzie na ślub Kasi Cichopek i Macieja Kurzjewskiego. Dlaczego gwiazda nie została zaproszona na to święto

„Będziemy tęsknić”: Michał Wiśniewski poinformował swoich fanów o żałobie w swojej rodzinie

Jacek z "Królowych życia" ma dorosłego syna. Jak wygląda Piotr

Paulina Smaszcz składa życzenia Maciejowi Kurzajewskiemu. W pozdrowieniach nie pominięto Kasi Cichopek, z którą dziennikarz się spotyka

Marta Kaczyńska pokazuje, jak spędza kwarantannę. Aby wszyscy tak mieli

Kanały Wenecji stały się ostatnio czyste, niczym górskie strumienie - mówią mieszkańcy. 

Więc można powiedzieć, że ziemia trochę odpoczywa podczas kwarantannę. Jeszcze do tego we Włoszech i Chinach powietrze zostało oczyszczone. 

W Chicago (USA) akwarium Shedd było zamknięte dla zwiedzających, a personel wypuścił lokalnych pingwiny i pozwolił im zwiedzać okolicę. Teraz idą przez korytarze i patrzą na ryby, których nie spotkałyby się w naturze. 

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com