Koronawirus rozpowszechnia się wszędzie. Nawet królewską rodzinę nie ominął. Książę Karol ma koronawirusa. Informację potwierdził rzecznik prasowy Clarence House:

Książę Walii uzyskał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa.

Marta Kaczyńska nie trzyma się zasad kwarantanny. Ze swoimi dziećmi wybrała się do fast fooda

Popularne wiadomości teraz

„W ciąży jesteś?”: Zaokrąglony brzuszek 15-letniej Viki Gabor wywołał lawinę komentarzy

Maciej Kurzajewski i jego synowie niespodziewanie zareagowali na życzenia od Pauliny Smaszcz. Informator udzielił komentarza

Jacek z "Królowych życia" ma dorosłego syna. Jak wygląda Piotr

Paulina Smaszcz składa życzenia Maciejowi Kurzajewskiemu. W pozdrowieniach nie pominięto Kasi Cichopek, z którą dziennikarz się spotyka

71-letni następca brytyjskiego tronu znajduje się w pod wielkim ryzykiem. Teraz każdego interesuje w jakim stanie jest syn królowy Ełżbiety?

Wykazuje łagodne objawy, ale poza tym pozostaje w dobrym zdrowiu i pracował w domu przez ostatnie kilka dni jak zwykle - czytamy w rzeczniku.

Z nim znajdowała się tak samo i jego żona Camilla, która jest na rok od niego starsza. Na szczęście u niej test pokazał niegatywny wynik, chociaż spokojnie z nim kontaktowała i była obok. Na razie nie wiadomo, gdzie książę Karol złapał tego wirusa, po to że jest osobą publiczną i często miał kontakt z innymi ludźmi. 

Ka

Książę Karol ze swoją żoną Camillą

W Chinach zmarł mężczyzna od hantawirusa

Jest to niemożliwe ze względu na dużą liczbę zadań, które wykonał w ramach swojej publicznej roli w ciągu ostatnich tygodni - czytamy w oświadczeniu. 

Z królową Elżbietą ostatnio książ spotykał się 12 marca. Teraz sama królowa postępuje  zgodnie z zaleceniami lekarzy. Oczywiście wszyscy uczestnicy marcowych spotkań z księciem Karolem, zostali poinformowani o konieczności kwarantanny.

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak królowa Elżnieta II przygotowuje nadzwyczajne ogłoszenie w związku z pandemią. Królowa Elżbieta II boje się o życie Brytyjczyków. Na całym świecie panuje teraz epidemia koronawirusu. Premier Wielkiej Brytanii, Boris Johnson zwróćił się do wszystkich mieszkańców kraju, aby wszyscy pozostały w swoich domach. Sama krółowa zwróciła się do wszytskich przez Instagram księcia Williama i księżnej Kate, mowiąć o tym, aby wszyscy zachowali swoje biezpieczeństwo. Poza tym dodała, że jest teraz czas „trudny z powodu wybuchu pandemii”. O tym czytaj tutaj

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com