Koronawirus rozpowszechnia się wszędzie. Nawet królewską rodzinę nie ominął. Książę Karol ma koronawirusa. Informację potwierdził rzecznik prasowy Clarence House:

Książę Walii uzyskał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa.

Marta Kaczyńska nie trzyma się zasad kwarantanny. Ze swoimi dziećmi wybrała się do fast fooda

Popularne wiadomości teraz

Moja matka oddała mnie do sierocińca dla nowego mężczyzny i przypomniała sobie o mnie 10 lat później. Nie uwierzycie, czego teraz ode mnie wymaga

Po 40 latach koledzy z klasy znów się spotkali, a ich uczucia odżyły. Tylko Natalia nie wiedziała, jak przekazać tę wiadomość swoim dzieciom

Córka wyszła za mąż i dopiero wtedy przyprowadziła swojego męża do wioski, aby spotkał się z jej matką

Wszystkie kobiety w ciąży były odwiedzane codziennie, przynoszono im pyszne jedzenie i słodycze, z wyjątkiem Anny

71-letni następca brytyjskiego tronu znajduje się w pod wielkim ryzykiem. Teraz każdego interesuje w jakim stanie jest syn królowy Ełżbiety?

Wykazuje łagodne objawy, ale poza tym pozostaje w dobrym zdrowiu i pracował w domu przez ostatnie kilka dni jak zwykle - czytamy w rzeczniku.

Z nim znajdowała się tak samo i jego żona Camilla, która jest na rok od niego starsza. Na szczęście u niej test pokazał niegatywny wynik, chociaż spokojnie z nim kontaktowała i była obok. Na razie nie wiadomo, gdzie książę Karol złapał tego wirusa, po to że jest osobą publiczną i często miał kontakt z innymi ludźmi. 

Ka

Książę Karol ze swoją żoną Camillą

W Chinach zmarł mężczyzna od hantawirusa

Jest to niemożliwe ze względu na dużą liczbę zadań, które wykonał w ramach swojej publicznej roli w ciągu ostatnich tygodni - czytamy w oświadczeniu. 

Z królową Elżbietą ostatnio książ spotykał się 12 marca. Teraz sama królowa postępuje  zgodnie z zaleceniami lekarzy. Oczywiście wszyscy uczestnicy marcowych spotkań z księciem Karolem, zostali poinformowani o konieczności kwarantanny.

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak królowa Elżnieta II przygotowuje nadzwyczajne ogłoszenie w związku z pandemią. Królowa Elżbieta II boje się o życie Brytyjczyków. Na całym świecie panuje teraz epidemia koronawirusu. Premier Wielkiej Brytanii, Boris Johnson zwróćił się do wszystkich mieszkańców kraju, aby wszyscy pozostały w swoich domach. Sama krółowa zwróciła się do wszytskich przez Instagram księcia Williama i księżnej Kate, mowiąć o tym, aby wszyscy zachowali swoje biezpieczeństwo. Poza tym dodała, że jest teraz czas „trudny z powodu wybuchu pandemii”. O tym czytaj tutaj

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com