Marta Kaczyńska, córka Lecha Kaczyńskiego, całkowicie się nie trzyma zasad kwarantanny. Z jej córką Martyną i małym synem Stanisławem zauważono jej w jednym z płacówki fast foodu KFC. W czasy, gdy wszyscy muszą siedzieć w domu i nie pojawiać się na ulicach, Kaczyńśka spokojnie sobie idzie i kupuje zmażone kurczaczki. 

Rząd wprowadza nowe ograniczenia w przemieszczaniu się. Co to dla nas oznacza

Do środka KFC weszła tylko sama córka Kaczyńskiej, wzięła zamówienie i wrzuciła go w wózek brata. "Super Express" napisał swój własny komentarz na tą sytuację, mówiąc do niej, jak trzeba robić:

"Ryż, makaron, czy kasza dają wszak olbrzymie pole do popisu, a mnogość kombinacji nie może się znudzić. Znacznie bezpieczniej byłoby też iść na szybki spacer po parku, a – jeśli ochota na fast food jest tak silna – jedzenie zamówić z dowozem do domu! Drzwi restauracji, które otwierają dziesiątki ludzi, blaty, słomki – to przecież świetne miejsce dla czających się zarazków"

Popularne wiadomości teraz

Ida Nowakowska nie pójdzie na ślub Kasi Cichopek i Macieja Kurzjewskiego. Dlaczego gwiazda nie została zaproszona na to święto

„W ciąży jesteś?”: Zaokrąglony brzuszek 15-letniej Viki Gabor wywołał lawinę komentarzy

Anna Mucha zaliczyła wielką wpadkę z ubraniem. To była wielka wpadka nawet dla niej

Dominika Gwit wybrała się na spacer z synem, ale jeden element przykuł jej uwagę: "Jakiś mistrz drugiego planu musi być"

Justin Bieber uczy się języka polskiego? Pokazuje to zdjęcie wystawione na jego Instagram

A wy jak sądziecie? Czy można podczas kwarantanny wychodzić z domu, aby kupić fast food?

Tak samo czytaj o tym nowych zasadach, które obowizują w Polsce podczas kwarantanny. Koronawirus coraz bardziej rozpowszechnia się w całej Polski. Każdego obowizuje kwarantanna podczas której musimy siedzieć w domu. Nie można wychodzić na ulicę i komunikować się z innymi ludźmi. Niestety nie każdy trzyma się obowiązkowych zasad kwarantanny. Kroś myśli, że nie jest to zbyt poważny problem i spokojnie sobie wychodzi na ulicę.Polski rząd wprowadził kwarantanną karę 5 tyś. złotych i nawet jeden rok więzienia za złamanie zakazu opuszczania domu. Jednak i to nie przestraszyło ludzi. Wtedy rząd wprowadził nowe zasady na to, jak zrobić tak, aby wszyscy siedzieli w swoim domu. Więcej o tym, czytaj tutaj

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com