Obecnie w Polsce są wybory prezydenckie. Od każdego naszego głosu załezy to, jak potoczy się los kraju dalej. Pierwsze wyniki już wiemy. Dowiedzialiśmy się o tym, że Andrzej Duda jest na pierwszym miejscu, a na drugim -Rafał Trzaskowski. Final odbędzie sie 12 lipca, i właśnie wtedy dowiemy się o tym, kto w końcu będzie prezydentem Polski.

Znamy wyniki wyborów prezydenckich! Polacy wybrali

View this post on Instagram

#Prezydent @andrzejduda #Tarnów ❤️🇵🇱

A post shared by Andrzej Duda (@andrzej.duda) on

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Poznajesz osobę na tym zdjęciu? Dziś zna ją każdy, lecz nie wszyscy darzą ją sympatią

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Temat wyborów jest teraz tematem numer jeden w Polsce. Każdy jest ciekawy tego, kto w końcu otrzyma zwycięstwo. Tym się tak samo interesują i znane jasnowidzy. One wiedzą o tym, co będzie w przyszłości i chętnie się tym dziełą. 

Tak, na przyklad, znany jasnowidz Wojciech Glanc już wie o tym, kto otrzyma zwycięstwo w wyborach. Gwiazdor podzielił się tym z portalem Plotek:

Moim zdaniem mimo wszystko niestety wygra Duda. Chciałbym się pomylić, ale takie odczucia mam od dawna i one się nie zmieniają -powiedział.

Jasnowidz Wojciech Glanc

Zdaniem jasnowidza z "Mam talent" Rafał Trzaskowski nie ma szansy do tego, aby stać prezydentem Polski. 

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska głosują na prezydenta RP. 28 czerwca odbyło się głosowanie na prezydenta Polski. W ten wyjątkowy dzień każdy głosował na swojego kandydata i właśnie od głosu każdego załeżał dalszy los kraju. Do tego wydarzenia przygotowywali się wyjątkowo i nasze polskie celebryci. Większość na elegancko ubrana dzieliła się swoimi zdjęciami z tego, jak oddali swój najważniejszy głos. O tym szczegółowo możesz przeczytać w naszym artykule.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com