28 czerwca odbyło się głosowanie na prezydenta Polski. W ten wyjątkowy dzień każdy głosował na swojego kandydata i właśnie od głosu każdego załeżał dalszy los kraju. Do tego wydarzenia przygotowywali się wyjątkowo i nasze polskie celebryci. Większość na elegancko ubrana dzieliła się swoimi zdjęciami z tego, jak oddali swój najważniejszy głos.

TOP10 zdjęć, które pokazują, że każdy z nas ma szansę na zmianę w pięknego łabędzia

Takim zdjęciem podzieliły się i malżonkowie Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska. Natomiast całkiem nie widzimy ich w eleganckich ubraniach. Wygladali one tak, jakby zbierali się nad morze. Maciej ubrał się w białą koszulkę z krótkim rękawem, czapkę z daszkiem, krótkie spodenki i japonki. Joanna i córki wyglądali podobnie. Taki wygląd znanej pary nie spodobał się ich internautom. 

Uczymy nasze dzieci demokracji. Czy Ty już po głosowaniu czy jeszcze przed?! Bo mam nadzieję, że to oczywiste, że idziesz!! -napisała Joanna Koroniewska.

Barbara Kurdej-Szatan wybrała imię dla dziecka. Jest tradycyjne i popularne

Jeden z użytkowników Instagrama zapytał wprost:

„Do urzędu na wybory wchodzimy tak jakbyśmy zeszli z roweru?”

W tym momencie sama Koroniewska zapytała, czy są jakieś określone wymagania do ubioru na głosowanie? Dla nich to jak widać, nie ma jakiegoś wielkiego znaczenia, a dla ciebie?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com