Córka Angeliny Jolie zmieniła imię. Wczęśniej miała imię Shailo, a teraz już jest Johnem. Imię oficjalne zostało zatwierdzono w dokumenty.

The Fashion Awards 2019 kto jak wyglądał?

Angelina Jolie ze swoją córką

Jeszcze od samego dzieciństwa dziewczynka nazywała siebie chłopakiem i bawiła się w dziecięce męskie samochody. Jednak, wielu myślało, że z wiekiem to minie, Shailo zaczął poddawać się hormonalnej terapii zastępczej. Sam Bradd Pitt jakoś opowiadał o tym, że jego dziecko prosi go nazywać Johnem i traktowac jako chłopaka. I już od dawna dziewczynka przestała nosić damskie ubrania, itp. Przez dlugi czas ona bierze specjalne leki hormonalne, aby stać się bardziej męską. Jak minię trzy lata, ona będzie mogła przejść operację po zmiany płci. W końcu do interwencji chirurgicznej Shailo musi osiągnąć 16 urodziny. Gwiezdni rodzice poparli decyzję córki. 

Małgorzata Socha pierwszy raz pokazała syna

Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Córka Angeliny Jolie oficjalnie zmieniła imię

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Lady Gaga miałą bołesny wypadek. Lady Gaga pojawiła się w filmie Narodziny gwiazdy w głównej roli, gdzie jej partnerem był Bradley Cooper. Aktorzy zagrali prawdziwą miłość. Gaga otrzymała Oscar za muzykę Shallow, grającą w filmie. I zdawało się, że sukces będzie towarzyszyć jej, chociażby do końca roku. Natomiast, okazało się wszystko nie tak, jak by piosenkarka chciała. Więcej o tym, czytaj tu