Na początku grudnia w londyńskiej hali Albert Hall odbywa się najważniejsze wydarzenie brytyjskiej mody - The Fashion Awards. Wieczorem w poniedziałek, 2 grudnia, czerwony dywan został rozłożony dla gości z ceremonii z całego świata. Wśród nich byli - Iryna Shayk, Rihanna, Naomi Kempbell, Cate Blanchet i inne. Wśród zwycięzców tego roku znalazła się 31-letnia piosenkarka Rihanna, która w ciągu ostatniego roku osiągnęła prawdziwy przełom w modzie. Organizatorzy nagrody zauważyli wzrost jej marki Fenty.

Dlaczego Marcelina Zawadzka zrezygnowała z międzynarodowej kariery?

Laureaci The fashion Awards 2019:  „Model roku” - Adut Akech, luksusowa marka miejska - Fenty, marka roku - Bottega Veneta, projektant roku (akcesoria) - Daniel Lee (Bottega Veneta), ikona mody - Naomi Campbell. 

Na to wydarzenie gwiazdy przybyli w swoich niesamowitych ubraniach. Tak, na przykład, Richanna całkowicie ubrała się w niebiesko-turkusowy kolor. Julia Roberts miała na sobie długą, czarną suknię do której dobrała turkusowe kolczyki. Rita Ora ubrała się w długą, skórzaną suknię, na której obecnie byli czarne i białe kolory. Rosyjska modelka Iryna Shayk zdecydowała się na szarą kreację z różami, gdzie włosy byli zebrane w kucyk. 

Iryna Shayk

Popularne wiadomości teraz

"Skąd masz takie drogie ubrania, mój kochanek mi je dał": krzyknął mężczyzna, gdy znalazł ubrania, które ukrywała jego żona

"Jeśli chcecie żyć szczęśliwie, nigdy nie dawajcie swoim mężczyznom drugiej szansy. Po rozwodzie nauczyłam się tej lekcji na zawsze"

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

Julia Roberts

Rihanna

Rita Ora

Donatella Versace

Naomi Campbell

Jak wam stylizację gwiazd?

Polska aktorka Marta Żmuda Trzebiatkowska ma nową fryzurę

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Iryna Shayk pokazała swoją córkę. Minęło około sześć miesięcy od rozpadu Bradleya Coopera i Iriny Shayk. Od tego czasu dawni kochankowie rzadko pojawiali się publicznie w społeczeństwie innych i nie komentowali ich związku, ale wiadomo, że ze względu na córkę byli w stanie zgodzić się na równy udział w wychowaniu dziecka. Pochodząca z czelabińskiego regionu Rosji Irina, która wcześniej poznała piłkarza Cristiano Ronaldo, była w romantycznym związku z Bradleyem od 2015 roku. Leia urodziła się 21 marca 2017 r. Więcej czytaj tu. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz tu koleżanka.com