Kolejne przykre wiadomości płyną z

Do tragicznego incydentu doszło w mieszkaniu na piątym piętrze. Dwie małe, dziewczynki przebywały w mieszkaniu że swoją mamą. Kobieta w kuchni przygotowywała posiłek, a dziewczynki bawiły się w pokoju.

Ułamek sekundy spowodował, że świat tej rodziny diametralnie się zmienił. Nie wiadomo jak dziewczynki otworzyły okno balkonowe, które jak twierdzi mama było dobrze zabezpieczone.

Przypadkowy przechodzień zgłosił, że na zauważył wypadające z okna dzieci. Najpierw jedną, a za kilka sekund drugą dziewczynkę. 

Zgłoszenie otrzymaliśmy od świadka ok. godz. 12.40. Z okna jednego z bloków przy ul. Marchołta w Krakowie miało wypaść dwoje dzieci. Pojechaliśmy na miejsce, okazało się, że to dwie małe dziewczynki w wieku ok. dwóch lat

Popularne wiadomości teraz

"Widzę jakieś papiery w koszu. Serce podpowiadało mi, że mój mąż nie jest w podróży służbowej. Podwinęłam rękawy i sięgnęłam do wiadra"

"Skąd masz takie drogie ubrania, mój kochanek mi je dał": krzyknął mężczyzna, gdy znalazł ubrania, które ukrywała jego żona

"Czułam się zbyt stara i zbyt zmęczona, by mieć kolejne dziecko, ale Adam zrobił wszystko, co w jego mocy, by zmienić moje zdanie"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

Wezwane na miejsce służby ratownicze potwierdziły ten nieszczęśliwy wypadek. Mama została przebadana na zawartość alkoholu. Była trzeźwa. 

Jednak z dziewczynek została przetransportowana do szpitala helikopterem, druga karetką. 

Stan dziewczynek jest poważany lecz stabilny. Obie mają liczne złamania i urazy zewnętrzne. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia prokuratura. Mama objęta została pomocą psychologiczną.

Życzymy dużo zdrowia!! 

Więcej ciekawych artykułów na koleżanka.com