Patrząc na ich dokonania, aż chciało by się rzec, że te zwierzęta miały dosyć bycia szopami i postanowiły zostać artystami. Nie sposób im przecież odmówić talentu prawda?

Prosty przepis na kiszone marchewki z imbirem

Nie każdy z nas jest w stanie namalować obraz, a tym zwierzętom przychodziło to z ogromna łatwością i co więcej miały przy tym sporo frajdy!

Dwa szopy, Piper i Cheeto, nie tylko potrafią swoimi maleńkimi łapkami wyczarować urocze dzieła, ale też chętnie z nimi pozują, dzięki czemu zdobyły już niemałą popularność w sieci.
 

Te szopy mają nie małe zdolności. Wykazują się sprytem i dobrą pamięcią. Mają zmysł analityczny i dobrze radzą sobie z zadaniami na czas, ale przede wszystkim drzemie w nich potencjał artystyczny!
 
Okazuje się jednak, że szopy choć łączy je wspólne pochodzenie dzieli je wizja artystyczna. Ich prace różnią się od siebie i właściciele od razu są w stanie zgadnąć właściciela danego dzieła.
 
Prace, które wyszły spod artystycznych łapek szopów sprzedają się zwykle na pniu. Trudniej jest z zamówieniami bowiem szopy malują, kiedy im się podoba i nikt nie jest w stanie przewidzieć, kiedy będą miały natchnienie.


Popularne wiadomości teraz

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Piotr Żyła pokazuje nowego członka rodziny

Bez octu i pasteryzacji: łatwy przepis na chrupiące ogórki w 10 minut

Mrowisko

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com