Biedronka zdecydowała zrobić przedświąteczne prezenty dla polaków. Niesamowite przeceny w sklepach. Boże Narodzenie i Sylwestr jest to ten czas, kiedy musimy zrobić wielkie zakupy.

Małgorzata Godlewska niszczy kolejną kolędę

Na pierwszym miejscu jest przede wszystkim jedzenie, które będzie znajdować się u nas na stołu. Więc Biedronka, jak dobra wróżka, zdecydowała z tej okazji zrobić wielkie obniżki.

Biedronka

Tak, na przykład, szynka klasyczna wiejska w cenie 1,49 zł za 100 gramów (promocja ważna z kartą Moja Biedronka), rozbratel wołowy bez kości za 2,39 zł/100 gramów, mięso cielęce na pieczeń bez kości w cenie 4,49 zł/100 gramów, schab faszerowany prosto do piekarnika za 1,99 zł/100 gramów, pierś z gęsi wolno gotowana za 2,99 zł/100 gramów czy też golonka wieprzowa wolno gotowana w cenie 2,19 zł za 100 gramów. 

Popularne wiadomości teraz

Rodzice Anny nie wzięli udziału w ślubie, mówiąc swojej jedynej córce, że to małżeństwo nie przetrwa

"Jeśli chcecie żyć szczęśliwie, nigdy nie dawajcie swoim mężczyznom drugiej szansy. Po rozwodzie nauczyłam się tej lekcji na zawsze"

"Kiedyś skończyły mi się pieniądze i byłam w innym mieście. Nie miałam ani grosza w portfelu, więc zadzwoniłam do męża, ale on mnie zaskoczył"

Żaden z gości na weselu nie miał pojęcia, że para młoda ledwo się zna, ale Anna nie spodziewała się, że będzie to znak od losu

Co stosując ryby?

Świeży filet z karpia w tym tygodniu w cenie 3,49 zł za 100 gramów. Promocje przygotowano także na inne ryby – świeży filet z łososia atlantyckiego w cenie 3,99 zł za 100 gramów, filet ze śledzia atlantyckiego ze skórą za 1,69 zł/100 gramów, filet z sandacza ze skórą za 4,99 zł/100 gramów.

No i zasadnicze dania, który możecie zakupić dla swojego stółu. Uszka z kapustą i grzybami w cenie 4,99 zł za 750 gramów, pierogi z kapustą i grzybami za 4,99 zł/1 kilogram, barszcz czerwony za 1,69 zł/480 mililitrów i piernik z marmoladą w cenie 5,99 zł za 500 gramów.

Polski sklep Biedronka

17 grudnia, jaki dzisiaj dzień?

Popularny dyskont należący do Jeronimo Martins, który wymyślił organizowac te świętne promocje. Tak samo przeceny dotyczą nie tylko produktów odżywczych, a i rzeczy. Musimy się przyznać, że ta idea jest genialną. Jak uważasz?

Więcej ciekawych artykułów zajdziesz na koleżanka.com