W sieci co jakiś czas pojawiają się informacje dotyczace przepowiedni jasnowidzów. Wierzymy w nie mniej lub bardziej lecz trzeba przyznać, że niektóre poprostu nie pozostawiają złudzeń. Dokładnie tak jest z przepowiedniami i proroctwem irlandzkiego świętego Malachiasza z Armagh.

"Ślub od od pierwszego wejrzenia". Oliwia i Łukasz rozstali się!

Żyjący w XII wieku biskup stworzył listę, na której zamieścił krótkie opisy wszystkich przyszłych papieży i antypapieży. Jesli wierzyć w rzekomą listę to Franciszek jest ostatnim z panujących papieży.

Przepowiednia brzmi w nastepujący sposób...

Popularne wiadomości teraz

Jasnowidz Jackowski wie co wydarzy się w Sylwestra

Nazwane najważniejsze mędrcy wśród znaków zodiaku. Mają wysoki poziom IQ

Przepis na domowe lody śmietankowe w 5 minut. Nie potrzeba żadnej maszynki do lodów!

Najmniejszy kot na świecie, który na zawsze pozostaje kociakiem

W ostatecznym prześladowaniu Świętego Kościoła Rzymskiego panować będzie Piotr Rzymianin, który będzie pasł swoją trzodę pośród wielu udręk, po których siedmiopiętrowe miasto zostanie zniszczone, a straszny Sędzia osądzi lud. Koniec

Okazuje się, że jest wielu zwolenników proroctw Malachiasza. Wielu uważa, że Piotr Rzymianin odnosi się właśnie do Papieża Franciszka, bowiem jego ojciec miał na imię Piotr i pochodził z Włoch. Poza tym ostatni czas jest trudny zarówno dla kościoła jak i dla państwa. Kryzys wiary i kościoła poraz pandemia mają być "udrękami" z przepowiedni.

Wielu wierzy i doszukuje się symboli świadczących o racji Malachiasza. Jednak sa także osoby, które uważają, że proroctwa nie było, a zapiski zostały sfałszowane. Przepowiednia tak naprawdę do jedynie lista 112 krótkich łacińskich zdań opisujących papieży.

Malachiasz podczas swojej podróży w 1139 roku miał wizję, którą przekazał papieżowi Innocentemu II. Wszystko zostało spisane, a dokument ukryto w archiwach watykańskich. Odkryto go dopiero w 1590 r. Wielu uważa jednak, że przepowiednia jest sfałszowana i pochodzi z XVI wieku.

A Ty wierzysz w przepowiednie?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com