Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta otrzymali swoją rozpoznawalność po programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Uczestniki programu szybko zakochali się w sobie i postanowiły założyć rodzinę. Wkrótce u pary urodził się synek. Oliwia i Łukasz nawet stworzyli własny kanał na Youtube, gdzie dzieliły się wszystkim co się da. Niestety, ale ich związek się skończył.

Ola Kwaśniewska pochwaliła się miłym zdjęciem z ukochanym mężem. Brakuje im tylko dziecka

W swoich social mediach Oliwia poinformowała o tym, że one z Łukaszem rozwodzą się! Na Instagramie zamieściła wspólne rodzinne zdjęcie i napisała:

Moi drodzy, kilka miesięcy temu stanęliśmy z Łukaszem w obliczu zupełnie nowej sytuacji życiowej. Nie jest to dla mnie łatwe, by pisać o tym w sieci, ale chcę zapobiec rozprzestrzenianiu się nieprawdziwych informacji dotyczących naszego małżeństwa. Oboje od początku toczyliśmy walkę o nasz związek. Włożyliśmy ogrom pracy, by pozostać w małżeństwie. Pomimo naszych starań i zasięgnięciu specjalistycznej pomocy nie udało nam się i rozstaliśmy się - czytamy.

Popularne wiadomości teraz

Co wydarzyło się w życiu osobistym Marty Manowskiej

Karol Strasburger cieszy się ze swojego ojcowstwa: "Laurze pozwalam na budzenie mnie o trzeciej nad ranem"

Poznajesz osobę na tym zdjęciu? Dziś zna ją każdy, lecz nie wszyscy darzą ją sympatią

Ale wtopa! Katarzyna Cichopek pokazała przypadkiem rozebranego męża. Ma się czym pochwalić

Wiemy jak wyglądała Wigilia Jarosława Kaczyńskiego w tym roku

Dalej podziękowała Lukasza za to, że dał jej "ogromną lekcję życia":
 
Pozwoliło to na spojrzenie na całą sytuację w bardziej krytyczny, ale równocześnie obiektywny sposób. Dalsze wydarzenia tylko pokazały mi, że to była właściwa decyzja i już nie ma szans na naprawę naszego małżeństwa. Życie niestety nigdy nie toczy się tak, jak sobie to zaplanowaliśmy w głowie. Jestem wdzięczna za to, że będąc żoną Łukasza doświadczyłam ogromnej lekcji życia. Rozstajemy się w zgodzie, bo kwestią nadrzędną jest dla nas dobro naszego syna, którego oboje kochamy miłością tak wielką, że nie da się tego opisać. Dlatego będziemy współdziałać w kwestii jego wychowania i zapewnienia mu najlepszych warunków życia - zakończyła.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com