Media obiegła informacja o poszukiwaniach 24-letniech mieszkanki Gdańska, która wyszła z domu z psem ok. godziny 23 w poniedziałek. Ostatni raz kamery miasta zarejestrowały wizerunek dziewczyny w rejonie plaży, w okolicy falochronu zachodniego 29 grudnia, między godziną 2 a 3 w nocy.

Portal Zaginieni informuje, że pies rasy Buldog francuski został znaleziony w rejonie falochronu zachodniego. To właśnie w tym miejscu - według komentujących sprawę krąży czworonóg, który pomagał w akcji poszukiwawczej 24-latki Marty Karabeli.

Akcja poszukiwawcza zazakończyłsię. Naiestety, wieści nie są dobre

Niestety, w dniu dzisiejszym, tj. 31 grudnia policja poinformowała o znalezieniu ciała martwej 24-latki w wodzie. Niewiadomo jednak co było powodem wejścia dziewczyny do morza. Czy był to nieszczęśliwy wypadek? Policja bada sprawę.

Popularne wiadomości teraz

Niehigieniczne i przypominające kult. Ojciec daje dziecku misia wypchanego ludzkimi włosami

Niespodziewana reakcja użytkowników sieci na widok małego pawia

„Cóż za wzruszające nagranie! Tak śpiewają anioły w niebie”: reakcją maluchów na kołysankę matki podbiła siec (WIDEO)

Zespół chorobowy został nazwany imieniem chłopca, który urodził się z bardzo rzadką anomalią

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com