
Katarzyna Bosacka z wykształcenia jest nauczycielem. Jednak jej zawodowa droga potoczyła się w trochę innym kierunku. Przez ostatnie lata dała się poznać, jako dziennikarka i prowadząca programy dotyczące zdrowego odżywiania i zakupów. Prowadziła także program o zdrowym odchudzaniu.
Prywatnie jest mamą czwórki dzieci i szczęśliwą żoną. Jak przyznaje prowadzenie domu to duże przedsięwzięcie i nalezy do tego podejść odpowiedzialnie, co starała się czynić w swoich programach.
Trendy w projektowaniu wnętrz na 2020 rok. Białe kuchnie odchodzą w zapomnienie
Po burzliwym odejściu z jednej ze stacji zaprzestała występować w telewizji. Postanowiła stworzyć na youtube swój kanał - EkoBosacka który jest bardzo chętnie oglądny przez widzów.
"Zadzwoniłam do mamy i powiedziałam, żeby dała mi pieniądze. Odmówiła, bo wydała na badania i leki. Nie wierzę. Chyba nie chciała mi pomóc." Z życia
„Znachor” wraca na ekrany. Film, który jest wielkim hitem polskiego kina doczekał się nowej wersji
Swędzenie klatki piersiowej – co oznacza? Przesady i zabobony
Modlitwa za naszych ukochanych rodziców
Katarzyna bardzo dba o swoich fanów. Regularnie publikuje nagrania i skupia się, aby każdy znalazł coś dla siebie. Ostatnio jednak na jej blogu pojawiła się informacja:
Trochę wiosny zimą... wróć ... prawie... zimą. Jutro na kanale @Ekobosacka będzie pięknie i wiosennie. Trzymajcie kciuki za nagrania! A już od wiosny wracam do tv. Zgadnijcie jakiej?
Życzymy udanego powrotu!
Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com