Styczeń to idealny moment, by zaplanować małe lub nieco większe zmiany w naszych wnętrzach. Jeśli więc masz w planach remont, skorzystaj z naszych wskazówek.

Jak urządzić przytulną sypialnię?

Przedstawiamy Wam największe trendy wnętrzarskie na 2020 rok.

Ekologia i styl retro

Myśl „zero waste” opanowała także nasze wnętrza. W tym sezonie postawmy więc na odnawiane stare meble. Zamiast wyrzucać, postarajmy się nadać meblom drugie życie. Taka witryna po babci czy komoda, mogą nadać oryginalnego charakteru naszemu kątowi. Wraca moda na lata 70. Poszberaj w antykwariatach czy w sklepach z używanymi meblami. Czasem wystarczy zmiana tapicerki, by zdobyć nowy mebel.

Popularne wiadomości teraz

Nowe restrykcje w Polsce. Zaczynamy kolejny lockdown

Rewelacyjnie prosty przepis na makowiec jak u babci

Tradycyjny polski miodownik. Sprawdzony przepis

Nie bój się też przerabiać rzeczy, które z pozoru mogą wylądować na śmietniku. Udekorowane słoiki czy butelki mogą okazać się świetną alternatywą dla wazonów czy świeczników. Światowi projektanci idą o krok dalej. Powstały już krzesła z sieci rybackiej czy wazony z torebek po herbacie!

Mieszkanie w jednym kolorze

Zgaszone biele, ciepłe beże, ciemne szarości będą nam towarzyszyć w tym sezonie. Jednak nie wspólnie, a oddzielnie. Co to oznacza? Zapominamy o skandynawskim stylu, o drewnianej podłodze, białych meblach i szarych ścianach. Teraz, decydujemy się całościowo na jeden kolor w róznych odcieniach.

Jak optycznie powiększyć łazienkę?

Biała kuchni odchodzi do lamusa

Szał na białe kuchnie powoli mija. To jeden z tych trendów, który tak bardzo nam się spodobał, że trudno było od niego odejść. Przez lata królowała w salonach z meblami, więc czas wrzecie to zmienić. Teraz stawiamy na mocny i głęboki kolor. W grę wchodzą: butelkowa zieleń, granat. Dla mniej odważnych zostają odcienie pastelowe, w tym delikatne szarości.

Który pomysł wpadł Wam w oko?

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com