Większość kobiet otwarcie przyznaje, że uwielia zakupy. Jak się jednak okazuje nie trzeba na nie wydawać krocia. Agnieszka Włodarczyk na swoim profilu przekonuje fanki, że można wyglądać modnie za niewielką sumę, a zamiast wybierać znane sieciówki wystarczy spacer do ... lumpeksu!

Anna Lewandowska już nie będzie reklamować rajstopy w Calzedonia. Kto ją zastąpi?

Jeszcze do niedawna panowała opinia, że gwiazda ubierająca się w lumpeksie jest po prostu skąpa, ale znani przekonują, że tu wcale nie chodzi o pieniądze, ale chociażby o ekologię. Dzisiejszy świat potrzebuje takich rozwiązań, a znane osoby postanowiły to nagłośnić. Przed laty próbowała dokonać tego Sara Boruc, która spotkała się z ogromną falą krytyki.

Teraz Agnieszka Włodarczyk postanawia przekonać swoich fanów, aby zaczęli odwiedzać te sklepy, bowiem, jak widać po jej zadowolonej minie i opisach pod zdjęciami, które pochodzą z jej profilu w mediach społecznościowych gwiazda jest wyraźnie zadowolona.

w lumpie można się modnie ubrać

Popularne wiadomości teraz

Nowe restrykcje w Polsce. Zaczynamy kolejny lockdown

Kasia Skrzynecka pokazuje rodzinne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół

Rewelacyjnie prosty przepis na makowiec jak u babci

Agnieszce tak bardzo spodobały się zakupy, że kolejnego dnia przyprowadziła tam swoją mamę i wzięła swoje rzeczy do sprzedania. Poza tym postanowiła załączyć cennik rzeczy, które upolowała... 

spodnie za 12 złotych, kurtka w pepitkę za 18, t-shirt za 7.50 i zielony płaszczyk za niecałe dwie dyszki

Czy Agnieszce uda się przekonać kogoś do zakupów w lumpeksie?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com