Jeszcze do niedawna telewidzowie kojarzyli Barbarę Kurdej - Szatan wyłącznie z reklamy sieci komórkowej. Obecnie nie brakuje propozycji, w których publiczność chętnie widuje uśmiechnietą Basię. 

Już niebawem fani będą mieli przyjemność obejrzeć polską komedię o miłosnych perypetiach kilku par, gdzie w jedną z głównych ról wciela się właśnie Barbara Kurdej - Szatan.

Barbara Kurdej-Szatan bardzo chce mieć drugiego dziecka. Dlaczego nie może wejść w ciąże?

"Swingersi" bo tak nazywa się ta komedia w żartobliwy sposób opowiada o tym, co dzieje się w momencie kiedy w człowieku obudzą się jego najskrytsze pragnienia.

Popularne wiadomości teraz

Nowy rozdział życia. Jak rodzina Clarke radzi sobie z opieką nad pięcioma nowymi członkami

Jakub Rzeźniczak znów zostanie ojcem? Reakcja Magdy Stępień na doniesienia budzi zainteresowanie

Moszkulce, czyli piękne lodowe kule na plażach Jastarni

Tradycyjna jarzynowa sałatka. Pyszny przepis

Znana z nieśmiałości i spokoju Basia wciela się w rolę, która wymaga nie lada brawury. Zaskakuje fanów odwżnymi stylizacjami i uwodzicielskim wyglądem. U boku takich gwiazd jak m.in Joanna Liszowska, Ilon Ostrowska czy Antek Królikowski wcieli się w postać jednej żony wśród trzech zprzyjaźnionych małżeństw. Do czego doprowadzi przygoda w zamianę ról? Póki co można zobaczyć jedynie zwiastun filmu i piękne zdjęcia Barbary.

A Wam jak się podoba nowa odsłona skromnej Basi?

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com