Rihanna i Hassan Jameel spotykali sie przez całe trzy lata. W dzisiejszym dniu para oglosiła o tym, że się rozstała. Niektóre dziewczyny nie mogą uwierzyć w to, dlaczego piosenkarka zerwała związek z takim zawistnym narzeczonym. 

Wiktoria Gąsiewska powiedziała o nieprzyjemnej sytuacji, która z niej się zdarzyła

Rihanna rozstała się ze swoim arabskim kochanym

Po pierwsze, jest bajecznie bogaty. Jego fortunę szacuje się na ponad miliard dolarów. Firma rodzinna Jamila zajmuje 12. miejsce w rankingu magazynu Forbes w regionie. Ponadto, chociaż Jamil pochodzi z Arabii Saudyjskiej, nie jest on w żadnym razie osobą konserwatywną i na pewno nie zmusi swojej przyszłej żony do ukrycia twarzy, zgodnie z tradycją.

Od niedawna Rihanna dzieliła się zdjęciami z wakacji ze swoim kochanym Hassanem. Natomiast teraz juz się dowiadujemy, że gwiazda znałazła innego mężczyznę.

Popularne wiadomości teraz

"Mój syn przyszedł z dziewczyną. Wtedy po raz pierwszy zobaczyłam moją synową. Nie rozumiałam, jak można zakochać się w kimś takim"

"Albo przeniesiemy moją matkę do nas, albo wniesiemy pozew o rozwód": takie ultimatum postawił mi mąż po narodzinach mojego dziecka

"Mieszkał z kobietą i trójką jej dzieci. Nasza córka miała dwa lata. Patrząc na moją córkę, zapomniałem o wszystkich swoich problemach"

"Syn przyprowadził narzeczoną na spotkanie. Stałam przy kuchence przez sześć godzin, ale wszystko zmieniło się, gdy tylko usiedliśmy do kolacji"

Kim jest nowy wybranek Rihanny?

Us Weekly donosi, że w piątek wieczorem Rihanna była zuważona z A$AP Rocky razem. Para znajdowała się razem na backstage’u koncertu Yams Day Benefit na Brooklynie w Nowym Jorku. Gwiazda bezustannie uśmiechała się i trzymala się za rękę rapera. 

Rihanna i jej nowa miłość

Natalia Siwiec została skrytykowana za zbyt intymne zdjęcie

Poza tym, pojawiali się na różnych imprezach publicznych, takich jak tydzień mody w Paryżu, The Fashion Awards w Londynie czy na organizowanym przez samą artystkę Diamond Ball.

Ponadto sama Rihanna sama w żadny sposób nie komentuje swoje osobiste życie. Mamy nadzieje, że niezadługo będzie wiadomo więcej szczegółów na miłosny temat piosenkarki.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com