Znana polska aktorka Joanna Moro, znana między innymi z filmów takich jak: Na Wspolnej,  Anna German, Na dobre i na złe, pokazała jak z niecierpliwością czeka na narodziny swojego dziecka. Gwiazda żonata z Mirosławem Szpilewskim. Razem wychowują dwójke synów, Mikołaja i Jeremiego. 6 sierpnia 2019 roku Joanna zdradziła, że jest w trzeciej ciąży. Ostatnio Moro podtwierdziła, że u niej będzie dziewczynka. 

Córeczka Anny Lewandowskiej czeka na swoje rodzeństwo. Powiedziała mu kilka miłych słów

Popularne wiadomości teraz

Piękna wieczorna modlitwa do Anioła Stróża

Kasia Skrzynecka pokazuje rodzinne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół

Tradycyjny polski miodownik. Sprawdzony przepis

Gwiazda aktywnie prowadzi swojego Instagrama, gdzie pokazuje, jak ona przygotowuje się na narodzin małej księżniczki. Chodzi na zajęcia dla kobiet w ciąży, kupuje piękną różową odzież, pokazuje nawet, jak odżywia się. Poród musi nastąpić już w bliżajszym czasie. 

Małgorzata Socha zmieniła kolor włosów! Brunetka czy ruda?

W swoim InstaStories, Moro podzieliła się nagraniem, jak z mężem składają dziecięzy wózek. Warto dodać, że do tego wydarzenia przygotowuje się cała rodzina, w składaniu wózka uczestniczą nawet syny Moro. 

Joanna Moro przygotowuje się do porodu

Joanna Moro ze swoją rodziną składa wózek dla dziecka

Mąż Joanny Moro skałda wózek dla dziecka

Joanna Moro razem ze swoją rodziną przygotowuje się do porodu

Szczegółną uwagę zwrócono także na to, że aktorka dla swojej córki nie wybrała typowy różowy wózek. Jest on w kolorze szaro-zielonym. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com