Barwna, wesoła, głośna a przede wszystki doświadczona przez życie. Dagmara znana głównie z programu Królowe życia zdradza kolejne sekrety...

Wszystko co przeżyłam wpłynęło na to, jaka jestem teraz

Dagmara Kaźmierska wyznaje za co w przeszłości trafiła do więzienia. Jej mroczna przeszłość wychodzi na jaw

W ostnich udzielanych wywiadach Dagmara wyznała, że wiele miesięcy spędziła w więzieniu. Jak mówi łędy młodości doprowadziły ją do tego, że została rozdzielona ze swoim synem Conanem, którego tak bardzo kocha. Paradoksalnie jednak wyrok był dla niej wybawieniem przed uzależnieniem, z którym walczyła.

Popularne wiadomości teraz

Mężczyzna poślubił dziewczynę i wychował jej dziecko. Wiele lat później ich córka postanowiła poznać własnego ojca

„Babciu, czy dostaniemy pierogi: Nie, one są dla Andrzeja, dla was już zrobiłam kanapki z margaryną”

„Przez pięć lat myślałam, że mój mąż już nie żyje, ale pewnego dnia prawda wyszła na jaw: dlaczego nie zauważyłam tego wcześniej"

Żona zdała sobie sprawę ze wszystkiego, gdy przekroczyła próg domu i odkryła, że brakuje jej futra: „Maciej, jak mogłeś”

Okazuje się, że Damgara przez wiele lat miała problem z hazardem. Jako współwłaścicielka maszyn przeznaczonych do gry spędzała przy nich wiele godzin. Zdarzało się, że grała przez całe dnie i noce. Zawsze chciała się odegrać, ale to odsiadka uratowała ją przed kompletnym bankructwem.

Królowej ostatecznie udało się zerwać z nałogiem, jednak jak przyznaje było to trudne doświadczenie. Nie dziwi się ludziom, którym ciężko zrezygnować z hazardu. Wie co czują i ona cieszy się, że jej się udało wygrać.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com